Turniej na maksy

Wtorek, 18 lipca 2017

Wyniki z 5 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 46: J. Łobos (A) - J. Raev, 0.0, , SL/53

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
150: Z. Rożniatowska - H. Gołębiowska, 5.5, SL 15NS 4 DW SK= 13023.61
150: Z. Rożniatowska - H. Gołębiowska, 5.5, SL 16NS 3 NTE HJ-1 10072.22
260: J. Skirło - J. Jabłoński, 5.0, SL 3EW 4 SN DK+1 4508.33
260: J. Skirło - J. Jabłoński, 5.0, SL 4EW 1 NTW CJ-1 10037.50
357: A. Wszelaczyńska (A) - J. Wszelaczyński, 0.0, 9NS 3 DE H5+2 15037.50
357: A. Wszelaczyńska (A) - J. Wszelaczyński, 0.0, 10NS 3 SE D7-1 10055.56
452: S. Bujdo - A. Zabiegała, 2.0, SL/- 17EW 7 H xW DK= 1770100.00
452: S. Bujdo - A. Zabiegała, 2.0, SL/- 18EW 3 NTN S9+2 66073.61
548: T. Parylak - J. Szwajkosz, 8.0, SL 13EW 4 SW CA-1 1009.19
548: T. Parylak - J. Szwajkosz, 8.0, SL 14EW 6 SN H7+1 101056.05
645: Z. Krzemiński - E. Gabryś, 17.0, SL 19EW 4 SS CK= 42026.39
645: Z. Krzemiński - E. Gabryś, 17.0, SL 20EW 2 SN H4+2 17066.67
747: G. Bremer (A) - J. Kamiński, 1.0, -/SL 21NS 4 SN H5= 62051.39
747: G. Bremer (A) - J. Kamiński, 1.0, -/SL 22NS 2 SW DQ-2 20066.67
854: J. Czaja - M. Zych, 4.0, SL/- 1EW 6 SE CJ+1 101026.02
854: J. Czaja - M. Zych, 4.0, SL/- 2EW 3 DW HJ+2 15012.50
958: M. Niedbach - G. Panek, 5.5, SL 23NS 4 SW C6-1 10093.06
958: M. Niedbach - G. Panek, 5.5, SL 24NS 6 HE SK-2 100100.00
1055: K. Kempa - D. Potuszyński, 6.0, SL 7EW 1 NTN S7= 9054.17
1055: K. Kempa - D. Potuszyński, 6.0, SL 8EW 4 HW D8-1 5038.89
1153: S. Bujdo - J. Sibik, 3.5, SL 5NS 3 NTW S10-2 10081.94
1153: S. Bujdo - J. Sibik, 3.5, SL 6NS 2 HN HQ-1 509.72
1259: L. Połowczuk (A) - W. Zgóra, 0.0, 25EW 3 DE SK-3 3008.33
1259: L. Połowczuk (A) - W. Zgóra, 0.0, 26EW 3 SN DJ-1 10058.33
1351: Z. Durczyński - T. Skowron, 4.0, SL 11NS 1 NTN H6= 9027.33
1351: Z. Durczyński - T. Skowron, 4.0, SL 12NS 2 HW CJ+2 17018.26
 +/-
 WYNIK46.66
 MIEJSCE47