Turniej na maksy

Wtorek, 18 lipca 2017

Wyniki z 5 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 41: J. Jeziorska - A. Riss, 4.0, PM, PM/299

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
137: M. Niebuda - A. Toeplitz, 7.0, PM 11EW TD 60.00
137: M. Niebuda - A. Toeplitz, 7.0, PM 12EW TD 60.00
240: T. Górkiewicz - J. Lech, 7.5, PM 7EW 1 NTN S7+1 1205.56
240: T. Górkiewicz - J. Lech, 7.5, PM 8EW 4 HW D8= 42077.78
342: E. Szymańska - M. Wąsowska, 1.5, PM 9NS 3 NTE S7-3 30098.61
342: E. Szymańska - M. Wąsowska, 1.5, PM 10NS 3 NTE S8-1 10055.56
433: A. Kąca - A. Rutkiewicz, 7.0, PM 15NS 5 DE S5-1 5063.89
433: A. Kąca - A. Rutkiewicz, 7.0, PM 16NS 3 DE SA= 11044.44
532: J. Klapkowski - Z. Walczyński, 16.0, PM 19NS 3 SS H9= 14012.50
532: J. Klapkowski - Z. Walczyński, 16.0, PM 20NS 2 SN C8+2 17033.33
638: E. Bednarczyk - R. Szczepanowski, 7.5, PM 23NS 2 SW C6+1 14058.33
638: E. Bednarczyk - R. Szczepanowski, 7.5, PM 24NS 5 HE D9+1 4802.78
735: E. Stukan - M. Szymborski, 5.0, PM 13NS TD 50.00
735: E. Stukan - M. Szymborski, 5.0, PM 14NS TD 26.00
839: J. Maciejewski - A. Sękowski, 27.0, PM 17EW 5 HW H6+2 51054.17
839: J. Maciejewski - A. Sękowski, 27.0, PM 18EW 3 NTN D8+3 69040.28
931: J. Błażuk - M. Ewertowska, 3.0, PM 3EW 4 SN C6= 42040.28
931: J. Błażuk - M. Ewertowska, 3.0, PM 4EW 1 NTW CJ-1 10037.50
1043: K. Kamińska - W. Kaluga, 0.0, PM 21NS 4 SN C8+1 65086.11
1043: K. Kamińska - W. Kaluga, 0.0, PM 22NS 3 NTN C6+2 46093.06
1144: M. Banach - B. Boros, 3.5, PM 1EW 4 DE CK+1 15035.32
1144: M. Banach - B. Boros, 3.5, PM 2EW 2 SE CK+2 17022.22
1236: Z. Kamiński - T. Tarasiuk, 5.5, PM 5EW 2 H xW S4-1 10018.06
1236: Z. Kamiński - T. Tarasiuk, 5.5, PM 6EW 3 D xE SK-2 50016.67
1334: A. Derwiński - J. Terlecki, 8.0, PM 25EW 3 SS H5+1 17034.72
1334: A. Derwiński - J. Terlecki, 8.0, PM 26EW 2 DW CQ= 9048.61
 +/-
 WYNIK45.22
 MIEJSCE53