Turniej na maksy

Wtorek, 18 lipca 2017

Wyniki z 5 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 4: L. Kostecki - A. Litwiński, 10.0, DS, DS/298

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
112: K. Kukuła - J. Drozdowski, 17.0, DS 13NS 3 SW CA= 14033.37
112: K. Kukuła - J. Drozdowski, 17.0, DS 14NS 7 SN DJ= 151081.74
214: J. Marcinkowski - M. Marcinkowski, 5.0, DS 9NS 3 SS D2-2 10065.28
214: J. Marcinkowski - M. Marcinkowski, 5.0, DS 10NS 3 NTW DK-3 30094.44
32: K. Komorowicz - R. Rolka, 9.0, DS 15NS 5 CW SA-1 5063.89
32: K. Komorowicz - R. Rolka, 9.0, DS 16NS 3 NTW DJ-2 20088.89
56: F. Zarzecki - J. Pawlicki, 18.0, DS 19EW 4 SS CA= 42026.39
56: F. Zarzecki - J. Pawlicki, 18.0, DS 20EW 3 NTN D8= 60044.44
68: J. Gładysz - P. Dobryszycki, 24.0, DS 17EW 4 HW H7+2 48027.78
68: J. Gładysz - P. Dobryszycki, 24.0, DS 18EW 4 HS DA= 62087.50
710: S. Greszta - A. Bojda, 1.5, OP/- 25EW 3 SS CQ-1 5086.11
710: S. Greszta - A. Bojda, 1.5, OP/- 26EW 2 SN D8-2 20077.78
817: T. Szul-Nowak - R. Nowak, 26.0, DS 1EW 6 NTW S7+1 102050.00
817: T. Szul-Nowak - R. Nowak, 26.0, DS 2EW 4 SE CA= 42047.22
913: S. Szuba - M. Szymonowicz, 16.0, DS 21NS 4 SN CK= 62051.39
913: S. Szuba - M. Szymonowicz, 16.0, DS 22NS 3 DS S8+2 15047.22
101: R. Księżopolski - K. Bednarek, 13.0, DS 27EW 3 NTE CA+3 49079.37
101: R. Księżopolski - K. Bednarek, 13.0, DS 28EW 2 HN CJ-2 20088.54
1116: T. Lubas - W. Lubas, 5.0, DS 23NS 2 SW C6+1 14058.33
1116: T. Lubas - W. Lubas, 5.0, DS 24NS 3 SS DJ-3 15094.44
1215: J. Krystecki - B. Mazur, 16.0, DS 11NS 2 NTN S5-1 5013.73
1215: J. Krystecki - B. Mazur, 16.0, DS 12NS 2 DN H10-1 10040.93
137: Z. Sobczyk - L. Warężak, 21.0, DS 5NS 3 DW H2= 11029.17
137: Z. Sobczyk - L. Warężak, 21.0, DS 6NS 3 NTN HQ= 40062.50
149: B. Radomska - A. Suchodolski, 7.0, DS 3EW 2 SN D7+2 17079.17
149: B. Radomska - A. Suchodolski, 7.0, DS 4EW 3 HW H4+1 17097.22
 +/-
 WYNIK62.19
 MIEJSCE5