Turniej na maksy

Wtorek, 18 lipca 2017

Wyniki z 5 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 35: E. Stukan - M. Szymborski, 5.0, PM, PM/299

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
142: E. Szymańska - M. Wąsowska, 1.5, PM 1NS 4 SE DK= 42020.63
142: E. Szymańska - M. Wąsowska, 1.5, PM 2NS 5 DW CJ= 40065.28
233: A. Kąca - A. Rutkiewicz, 7.0, PM 5EW 3 HS DA-3 30090.28
233: A. Kąca - A. Rutkiewicz, 7.0, PM 6EW 3 NTS SK= 40037.50
338: E. Bednarczyk - R. Szczepanowski, 7.5, PM 17EW 6 S xS DA-4 80066.67
338: E. Bednarczyk - R. Szczepanowski, 7.5, PM 18EW 3 NTN H3+3 69040.28
437: M. Niebuda - A. Toeplitz, 7.0, PM 9NS 2 SS D2-2 10065.28
437: M. Niebuda - A. Toeplitz, 7.0, PM 10NS 2 SE D7= 11029.17
544: M. Banach - B. Boros, 3.5, PM 15EW 4 HE SJ-5 2502.78
544: M. Banach - B. Boros, 3.5, PM 16EW 3 NTE H8-2 20011.11
643: K. Kamińska - W. Kaluga, 0.0, PM 19EW 1 SS CA+4 20052.78
643: K. Kamińska - W. Kaluga, 0.0, PM 20EW 2 SN H6+1 14084.72
741: J. Jeziorska - A. Riss, 4.0, PM 13EW TD 60.00
741: J. Jeziorska - A. Riss, 4.0, PM 14EW TD 60.00
831: J. Błażuk - M. Ewertowska, 3.0, PM 25EW 2 SS CQ-1 5086.11
831: J. Błażuk - M. Ewertowska, 3.0, PM 26EW 2 SN D8= 11020.83
934: A. Derwiński - J. Terlecki, 8.0, PM 21EW 4 SN H5= 62048.61
934: A. Derwiński - J. Terlecki, 8.0, PM 22EW 3 NTN CJ+1 43019.44
1036: Z. Kamiński - T. Tarasiuk, 5.5, PM 23NS 2 SW C6+3 2006.94
1036: Z. Kamiński - T. Tarasiuk, 5.5, PM 24NS 4 HE D9+1 45033.33
1140: T. Górkiewicz - J. Lech, 7.5, PM 3NS 4 SN DK-1 501.39
1140: T. Górkiewicz - J. Lech, 7.5, PM 4NS 1 NTE CJ-1 10062.50
1239: J. Maciejewski - A. Sękowski, 27.0, PM 7NS 1 SE D9+1 11013.89
1239: J. Maciejewski - A. Sękowski, 27.0, PM 8NS 5 D xS SA-5 11001.39
1332: J. Klapkowski - Z. Walczyński, 16.0, PM 11NS 3 NTN S5-2 1004.66
1332: J. Klapkowski - Z. Walczyński, 16.0, PM 12NS 3 NTN H10-3 3009.19
 +/-
 WYNIK38.26
 MIEJSCE69