Turniej na maksy

Wtorek, 18 lipca 2017

Wyniki z 5 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 34: A. Derwiński - J. Terlecki, 8.0, PM, PM/299

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
132: J. Klapkowski - Z. Walczyński, 16.0, PM 3EW 2 SN D7+2 17079.17
132: J. Klapkowski - Z. Walczyński, 16.0, PM 4EW 1 NTW CJ-1 10037.50
237: M. Niebuda - A. Toeplitz, 7.0, PM 15EW 6 DE S5-2 10011.11
237: M. Niebuda - A. Toeplitz, 7.0, PM 16EW 3 NTE H3+1 63095.83
336: Z. Kamiński - T. Tarasiuk, 5.5, PM 7NS 2 HW H5= 11013.89
336: Z. Kamiński - T. Tarasiuk, 5.5, PM 8NS 3 NTE D6+1 43011.11
444: M. Banach - B. Boros, 3.5, PM 13EW 2 SW CA+1 14066.63
444: M. Banach - B. Boros, 3.5, PM 14EW 6 SN DJ+1 101056.05
542: E. Szymańska - M. Wąsowska, 1.5, PM 17EW 6 H xW DK= 121095.83
542: E. Szymańska - M. Wąsowska, 1.5, PM 18EW 3 NTN H4+3 69040.28
640: T. Górkiewicz - J. Lech, 7.5, PM 11EW 3 NTN D3-4 20099.88
640: T. Górkiewicz - J. Lech, 7.5, PM 12EW 2 HE D3+2 17081.74
743: K. Kamińska - W. Kaluga, 0.0, PM 23EW 2 HE C4+1 14041.67
743: K. Kamińska - W. Kaluga, 0.0, PM 24EW 4 HE D9+1 45066.67
833: A. Kąca - A. Rutkiewicz, 7.0, PM 19EW 2 SS SK+2 17069.44
833: A. Kąca - A. Rutkiewicz, 7.0, PM 20EW 2 NTN H6+1 15079.17
935: E. Stukan - M. Szymborski, 5.0, PM 21NS 4 SN H5= 62051.39
935: E. Stukan - M. Szymborski, 5.0, PM 22NS 3 NTN CJ+1 43080.56
1039: J. Maciejewski - A. Sękowski, 27.0, PM 1NS 4 SE DK= 42020.63
1039: J. Maciejewski - A. Sękowski, 27.0, PM 2NS 4 SW H4+1 45022.22
1138: E. Bednarczyk - R. Szczepanowski, 7.5, PM 5NS 3 D xW SA= 4704.17
1138: E. Bednarczyk - R. Szczepanowski, 7.5, PM 6NS 4 CN D3-1 509.72
1231: J. Błażuk - M. Ewertowska, 3.0, PM 9NS 3 DE CJ-1 10083.33
1231: J. Błażuk - M. Ewertowska, 3.0, PM 10NS 3 HE D7-2 20079.17
1341: J. Jeziorska - A. Riss, 4.0, PM 25NS 3 SS H5+1 17065.28
1341: J. Jeziorska - A. Riss, 4.0, PM 26NS 2 DW CQ= 9051.39
 +/-
 WYNIK54.38
 MIEJSCE23