Turniej na maksy

Wtorek, 18 lipca 2017

Wyniki z 5 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 33: A. Kąca - A. Rutkiewicz, 7.0, PM, PM/299

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
136: Z. Kamiński - T. Tarasiuk, 5.5, PM 13EW TD 60.00
136: Z. Kamiński - T. Tarasiuk, 5.5, PM 14EW TD 60.00
235: E. Stukan - M. Szymborski, 5.0, PM 5NS 3 HS DA-3 3009.72
235: E. Stukan - M. Szymborski, 5.0, PM 6NS 3 NTS SK= 40062.50
344: M. Banach - B. Boros, 3.5, PM 11EW TD 50.00
344: M. Banach - B. Boros, 3.5, PM 12EW TD 3.00
441: J. Jeziorska - A. Riss, 4.0, PM 15EW 5 DE S5-1 5036.11
441: J. Jeziorska - A. Riss, 4.0, PM 16EW 3 DE SA= 11055.56
539: J. Maciejewski - A. Sękowski, 27.0, PM 9EW 3 NTE CJ+2 660100.00
539: J. Maciejewski - A. Sękowski, 27.0, PM 10EW 3 NTW DK-3 3005.56
642: E. Szymańska - M. Wąsowska, 1.5, PM 21EW 4 SN H5-1 10094.44
642: E. Szymańska - M. Wąsowska, 1.5, PM 22EW 2 DS S4+3 15052.78
732: J. Klapkowski - Z. Walczyński, 16.0, PM 17EW 5 S xN CJ-2 30011.11
732: J. Klapkowski - Z. Walczyński, 16.0, PM 18EW 3 NTN S4+3 69040.28
834: A. Derwiński - J. Terlecki, 8.0, PM 19NS 2 SS SK+2 17030.56
834: A. Derwiński - J. Terlecki, 8.0, PM 20NS 2 NTN H6+1 15020.83
938: E. Bednarczyk - R. Szczepanowski, 7.5, PM 25NS 2 NTW S6-3 30091.67
938: E. Bednarczyk - R. Szczepanowski, 7.5, PM 26NS 2 SN C2= 11079.17
1037: M. Niebuda - A. Toeplitz, 7.0, PM 3NS 4 SN D7= 42059.72
1037: M. Niebuda - A. Toeplitz, 7.0, PM 4NS 1 NTW CJ= 9037.50
1143: K. Kamińska - W. Kaluga, 0.0, PM 7NS 2 DN S7+1 11077.78
1143: K. Kamińska - W. Kaluga, 0.0, PM 8NS 3 HW D8-1 5061.11
1240: T. Górkiewicz - J. Lech, 7.5, PM 23NS 2 SW D10+2 17027.78
1240: T. Górkiewicz - J. Lech, 7.5, PM 24NS 4 S xS HK-2 30088.89
1331: J. Błażuk - M. Ewertowska, 3.0, PM 1EW 2 SE H8+2 17050.00
1331: J. Błażuk - M. Ewertowska, 3.0, PM 2EW 4 SE CA+1 45077.78
 +/-
 WYNIK51.69
 MIEJSCE34