Turniej na maksy

Wtorek, 18 lipca 2017

Wyniki z 5 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 32: J. Klapkowski - Z. Walczyński, 16.0, PM, PM/299

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
134: A. Derwiński - J. Terlecki, 8.0, PM 3NS 2 SN D7+2 17020.83
134: A. Derwiński - J. Terlecki, 8.0, PM 4NS 1 NTW CJ-1 10062.50
244: M. Banach - B. Boros, 3.5, PM 9EW 3 NTW SQ+1 63088.89
244: M. Banach - B. Boros, 3.5, PM 10EW 2 HE D7= 11070.83
340: T. Górkiewicz - J. Lech, 7.5, PM 13EW 2 SE DQ+1 14066.63
340: T. Górkiewicz - J. Lech, 7.5, PM 14EW 7 SN H3= 151018.26
438: E. Bednarczyk - R. Szczepanowski, 7.5, PM 7EW 2 NTN C9-1 10076.39
438: E. Bednarczyk - R. Szczepanowski, 7.5, PM 8EW 4 HE D7-1 5038.89
541: J. Jeziorska - A. Riss, 4.0, PM 19EW 3 SS H9= 14087.50
541: J. Jeziorska - A. Riss, 4.0, PM 20EW 2 SN C8+2 17066.67
631: J. Błażuk - M. Ewertowska, 3.0, PM 15EW 5 DW SA-1 5036.11
631: J. Błażuk - M. Ewertowska, 3.0, PM 16EW 2 HS C9-1 5040.28
733: A. Kąca - A. Rutkiewicz, 7.0, PM 17NS 5 S xN CJ-2 30088.89
733: A. Kąca - A. Rutkiewicz, 7.0, PM 18NS 3 NTN S4+3 69059.72
837: M. Niebuda - A. Toeplitz, 7.0, PM 23NS 2 SW C8+3 2006.94
837: M. Niebuda - A. Toeplitz, 7.0, PM 24NS 4 HE SK+1 45033.33
936: Z. Kamiński - T. Tarasiuk, 5.5, PM 1NS 4 SE DK-1 5094.05
936: Z. Kamiński - T. Tarasiuk, 5.5, PM 2NS 4 SE CK= 42052.78
1042: E. Szymańska - M. Wąsowska, 1.5, PM 5NS 3 DW H2-3 15097.22
1042: E. Szymańska - M. Wąsowska, 1.5, PM 6NS 3 D xE CG-2 50083.33
1139: J. Maciejewski - A. Sękowski, 27.0, PM 21NS 4 SN D3= 62051.39
1139: J. Maciejewski - A. Sękowski, 27.0, PM 22NS 1 NTN S6= 9022.22
1243: K. Kamińska - W. Kaluga, 0.0, PM 25EW 3 SS H6-1 5086.11
1243: K. Kamińska - W. Kaluga, 0.0, PM 26EW 3 CS D4-1 10058.33
1335: E. Stukan - M. Szymborski, 5.0, PM 11EW 3 NTN S5-2 10095.34
1335: E. Stukan - M. Szymborski, 5.0, PM 12EW 3 NTN H10-3 30090.81
 +/-
 WYNIK61.32
 MIEJSCE6