Turniej na maksy

Wtorek, 18 lipca 2017

Wyniki z 5 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 13: S. Szuba - M. Szymonowicz, 16.0, DS, DS/298

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
13: S. Wachel - A. Skorupa, 10.0, DS 7EW 1 NTN C10= 9054.17
13: S. Wachel - A. Skorupa, 10.0, DS 8EW 5 D xS SA-4 80094.44
25: G. Debita - A. Pliszczyński, 8.0, DS 15EW 5 DW SA-1 5036.11
25: G. Debita - A. Pliszczyński, 8.0, DS 16EW 3 NTE C9-1 10027.78
317: T. Szul-Nowak - R. Nowak, 26.0, DS 19EW 2 SS CA+2 17069.44
317: T. Szul-Nowak - R. Nowak, 26.0, DS 20EW 4 SN DA= 62026.39
48: J. Gładysz - P. Dobryszycki, 24.0, DS 11NS 1 C xW DA-4 80098.37
48: J. Gładysz - P. Dobryszycki, 24.0, DS 12NS 2 HW CJ-1 5051.51
510: S. Greszta - A. Bojda, 1.5, OP/- 17EW 5 SW S7+2 51054.17
510: S. Greszta - A. Bojda, 1.5, OP/- 18EW 6 NTN D8= 14404.17
616: T. Lubas - W. Lubas, 5.0, DS 13NS 4 SW CA-1 10090.81
616: T. Lubas - W. Lubas, 5.0, DS 14NS 6 SN H3+1 101043.95
715: J. Krystecki - B. Mazur, 16.0, DS 1NS 6 NTW HJ+1 102050.00
715: J. Krystecki - B. Mazur, 16.0, DS 2NS 4 SE CA= 42052.78
82: K. Komorowicz - R. Rolka, 9.0, DS 23NS 4 HE SQ-2 200100.00
82: K. Komorowicz - R. Rolka, 9.0, DS 24NS 4 HE SK= 42075.00
94: L. Kostecki - A. Litwiński, 10.0, DS 21EW 4 SN CK= 62048.61
94: L. Kostecki - A. Litwiński, 10.0, DS 22EW 3 DS S8+2 15052.78
107: Z. Sobczyk - L. Warężak, 21.0, DS 3NS 4 SN DK= 42059.72
107: Z. Sobczyk - L. Warężak, 21.0, DS 4NS 1 NTW CJ-1 10062.50
119: B. Radomska - A. Suchodolski, 7.0, DS 27NS 6 SE CA-2 10094.05
119: B. Radomska - A. Suchodolski, 7.0, DS 28NS 2 SW HA= 11082.12
1211: J. Piernikowski - S. Zagórski, 9.5, DS 5NS 1 NTN C6= 9077.78
1211: J. Piernikowski - S. Zagórski, 9.5, DS 6NS 3 CS D2= 11022.22
141: R. Księżopolski - K. Bednarek, 13.0, DS 9EW 4 S xS HA-3 50073.61
141: R. Księżopolski - K. Bednarek, 13.0, DS 10EW 2 HE C7= 11070.83
 +/-
 WYNIK60.51
 MIEJSCE8