Turniej na maksy

Wtorek, 18 lipca 2017

Wyniki z 5 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 12: K. Kukuła - J. Drozdowski, 17.0, DS, DS/298

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
14: L. Kostecki - A. Litwiński, 10.0, DS 13EW 3 SW CA= 14066.63
14: L. Kostecki - A. Litwiński, 10.0, DS 14EW 7 SN DJ= 151018.26
217: T. Szul-Nowak - R. Nowak, 26.0, DS 17EW 4 HW DK+3 51054.17
217: T. Szul-Nowak - R. Nowak, 26.0, DS 18EW 2 HN D9+2 17097.22
37: Z. Sobczyk - L. Warężak, 21.0, DS 9NS 3 DE CJ+1 13044.44
37: Z. Sobczyk - L. Warężak, 21.0, DS 10NS 2 SE S5+1 14012.50
49: B. Radomska - A. Suchodolski, 7.0, DS 15EW 5 DW SA-1 5036.11
49: B. Radomska - A. Suchodolski, 7.0, DS 16EW 3 NTE H3= 60088.89
516: T. Lubas - W. Lubas, 5.0, DS 11NS 3 CS HJ+1 13074.18
516: T. Lubas - W. Lubas, 5.0, DS 12NS 2 HW CJ= 11031.86
615: J. Krystecki - B. Mazur, 16.0, DS 27NS 3 NTW S8+2 46050.00
615: J. Krystecki - B. Mazur, 16.0, DS 28NS 1 NTE HJ+2 15062.85
71: R. Księżopolski - K. Bednarek, 13.0, DS 21NS 5 D xW SK-4 80097.22
71: R. Księżopolski - K. Bednarek, 13.0, DS 22NS 3 DS S4+2 15047.22
83: S. Wachel - A. Skorupa, 10.0, DS 19EW 4 SS CK= 42026.39
83: S. Wachel - A. Skorupa, 10.0, DS 20EW 3 NTS H7= 60044.44
96: F. Zarzecki - J. Pawlicki, 18.0, DS 1NS 6 NTE CJ+1 102050.00
96: F. Zarzecki - J. Pawlicki, 18.0, DS 2NS 5 SE CA= 45022.22
108: J. Gładysz - P. Dobryszycki, 24.0, DS 25NS 3 SS CQ= 14043.06
108: J. Gładysz - P. Dobryszycki, 24.0, DS 26NS 2 SN H2= 11079.17
1110: S. Greszta - A. Bojda, 1.5, OP/- 3NS 4 SN D10= 42059.72
1110: S. Greszta - A. Bojda, 1.5, OP/- 4NS 1 NTW CJ-2 20088.89
1314: J. Marcinkowski - M. Marcinkowski, 5.0, DS 7EW 3 DN C10-2 20093.06
1314: J. Marcinkowski - M. Marcinkowski, 5.0, DS 8EW 4 HW D8= 42077.78
142: K. Komorowicz - R. Rolka, 9.0, DS 5EW 4 DW SA= 13076.39
142: K. Komorowicz - R. Rolka, 9.0, DS 6EW 3 NTS D5= 40037.50
 +/-
 WYNIK56.93
 MIEJSCE17