Turniej na maksy

Wtorek, 18 lipca 2017

Wyniki z 5 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 11: J. Piernikowski - S. Zagórski, 9.5, DS, DS/298

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
117: T. Szul-Nowak - R. Nowak, 26.0, DS 15EW 5 DW SA-1 5036.11
117: T. Szul-Nowak - R. Nowak, 26.0, DS 16EW 2 HN DK-1 5040.28
26: F. Zarzecki - J. Pawlicki, 18.0, DS 7NS 1 NTN C9= 9045.83
26: F. Zarzecki - J. Pawlicki, 18.0, DS 8NS 4 HW D8= 42022.22
38: J. Gładysz - P. Dobryszycki, 24.0, DS 13EW 2 SW CA+1 14066.63
38: J. Gładysz - P. Dobryszycki, 24.0, DS 14EW 7 SN H6= 151018.26
416: T. Lubas - W. Lubas, 5.0, DS 9NS 3 CW SQ= 11054.17
416: T. Lubas - W. Lubas, 5.0, DS 10NS 3 NTW H2-2 20079.17
515: J. Krystecki - B. Mazur, 16.0, DS 25NS 3 SS CQ= 14043.06
515: J. Krystecki - B. Mazur, 16.0, DS 26NS 1 NTS D2= 9055.56
614: J. Marcinkowski - M. Marcinkowski, 5.0, DS 19NS 1 SS CA+3 17030.56
614: J. Marcinkowski - M. Marcinkowski, 5.0, DS 20NS 2 SN H6+2 17033.33
72: K. Komorowicz - R. Rolka, 9.0, DS 17EW 5 HW SA+1 48027.78
72: K. Komorowicz - R. Rolka, 9.0, DS 18EW 3 NTN D3+3 69040.28
85: G. Debita - A. Pliszczyński, 8.0, DS 27NS 6 HW D6-1 5083.04
85: G. Debita - A. Pliszczyński, 8.0, DS 28NS 1 NTE HJ+3 18037.15
97: Z. Sobczyk - L. Warężak, 21.0, DS 23NS 2 HE SQ= 11083.33
97: Z. Sobczyk - L. Warężak, 21.0, DS 24NS 4 HE SK= 42075.00
109: B. Radomska - A. Suchodolski, 7.0, DS 1NS 6 NTW HJ+1 102050.00
109: B. Radomska - A. Suchodolski, 7.0, DS 2NS 4 SE CA+1 45022.22
1213: S. Szuba - M. Szymonowicz, 16.0, DS 5EW 1 NTN C6= 9022.22
1213: S. Szuba - M. Szymonowicz, 16.0, DS 6EW 3 CS D2= 11077.78
131: R. Księżopolski - K. Bednarek, 13.0, DS 3EW 2 SN D7+2 17079.17
131: R. Księżopolski - K. Bednarek, 13.0, DS 4EW 1 NTW CJ-2 20011.11
143: S. Wachel - A. Skorupa, 10.0, DS 11EW 3 CN S5+1 13025.82
143: S. Wachel - A. Skorupa, 10.0, DS 12EW 2 HW CJ-1 5048.49
 +/-
 WYNIK46.48
 MIEJSCE49