Turniej na maksy

Wtorek, 18 lipca 2017

Wyniki z 5 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 10: S. Greszta - A. Bojda, 1.5, OP/-, DS/298

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
15: G. Debita - A. Pliszczyński, 8.0, DS 5NS 2 DW CJ-1 5072.22
15: G. Debita - A. Pliszczyński, 8.0, DS 6NS 3 DE HK-3 30054.17
27: Z. Sobczyk - L. Warężak, 21.0, DS 11EW 3 CN DJ= 11057.56
27: Z. Sobczyk - L. Warężak, 21.0, DS 12EW 2 HW CJ-1 5048.49
316: T. Lubas - W. Lubas, 5.0, DS 7NS 2 NTE HJ-2 20098.61
316: T. Lubas - W. Lubas, 5.0, DS 8NS 3 HW D8-1 5061.11
415: J. Krystecki - B. Mazur, 16.0, DS 23NS 1 SW D10+2 14058.33
415: J. Krystecki - B. Mazur, 16.0, DS 24NS 4 HW S6+1 45033.33
513: S. Szuba - M. Szymonowicz, 16.0, DS 17NS 5 SW S7+2 51045.83
513: S. Szuba - M. Szymonowicz, 16.0, DS 18NS 6 NTN D8= 144095.83
61: R. Księżopolski - K. Bednarek, 13.0, DS 15EW 5 C xW SA-1 10011.11
61: R. Księżopolski - K. Bednarek, 13.0, DS 16EW 2 NTW S6-1 10027.78
74: L. Kostecki - A. Litwiński, 10.0, DS 25NS 3 SS CQ-1 5013.89
74: L. Kostecki - A. Litwiński, 10.0, DS 26NS 2 SN D8-2 20022.22
86: F. Zarzecki - J. Pawlicki, 18.0, DS 21NS 4 SN CK= 62051.39
86: F. Zarzecki - J. Pawlicki, 18.0, DS 22NS 3 NTS S7+1 43080.56
98: J. Gładysz - P. Dobryszycki, 24.0, DS 27NS 6 HW D6-2 10094.05
98: J. Gładysz - P. Dobryszycki, 24.0, DS 28NS 1 NTE S5+2 15062.85
1112: K. Kukuła - J. Drozdowski, 17.0, DS 3EW 4 SN D10= 42040.28
1112: K. Kukuła - J. Drozdowski, 17.0, DS 4EW 1 NTW CJ-2 20011.11
1214: J. Marcinkowski - M. Marcinkowski, 5.0, DS 1EW 3 NTW HJ+4 52015.74
1214: J. Marcinkowski - M. Marcinkowski, 5.0, DS 2EW 4 SW CQ= 42047.22
132: K. Komorowicz - R. Rolka, 9.0, DS 9EW 3 DE S9+1 13055.56
132: K. Komorowicz - R. Rolka, 9.0, DS 10EW 1 SE D7= 8058.33
1417: T. Szul-Nowak - R. Nowak, 26.0, DS 13EW 2 SW CA+1 14066.63
1417: T. Szul-Nowak - R. Nowak, 26.0, DS 14EW 7 SN S9= 151018.26
 +/-
 WYNIK50.09
 MIEJSCE40