Turniej na maksy

Wtorek, 18 lipca 2017

Wyniki z 5 ośrodków

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-% pkl
136Zbigniew Kamiński
Tomasz Tarasiuk
3.0
2.5
PMPM/29967.0412
226Kazimierz Ligęza
Jarosław Żurawski
5.0
4.0
KPKP/5064.7512
33Stanisław Wachel
Aleksander Skorupa
5.0
5.0
DSDS/29863.9511
454Jacek Czaja
Marek Zych
4.0
0.0
SL
SL/53-0.3863.6410
54Lech Kostecki
Andrzej Litwiński
5.0
5.0
DSDS/29862.1910
632Jan Klapkowski
Zbigniew Walczyński
7.0
9.0
PMPM/29961.329
749Jan Pudlik
Wojciech Wnętrzak
9.0
2.0
SLSL/5360.528
813Stanisław Szuba
Marian Szymonowicz
5.0
11.0
DSDS/29860.518
938Edward Bednarczyk
Radosław Szczepanowski
5.0
2.5
PMPM/29960.347
1039Jan Maciejewski
Antoni Sękowski
9.0
18.0
PMPM/29959.727
1123Stanisław Ciesielski
Stefan Pigla
5.0
5.0
KPKP/5059.556
1228Stanisław Łański
Jerzy Kowalski
9.0
13.0
KPKP/5059.305
1329Wacław Danilczuk
Mieczysław Romanowski
5.0
2.5
KPKP/5058.895
1451Zbigniew Durczyński
Tomasz Skowron
2.0
2.0
SLSL/53-0.3858.784
1570Lidia Gapińska
Włodzimierz Kwiatkowski
1.5
12.0
WPWP/25458.724
1637Magdalena Niebuda
Artur Toeplitz
2.0
5.0
PMPM/29957.593
1712Kamila Kukuła
Janusz Drozdowski
5.0
12.0
DSDS/29856.933
1820Halina Pientka
Bogdan Zieliński
2.5
5.0
KPKP/5056.723
1973Barbara Speth
Małgorzata Zielonacka
1.5
2.0
WPWP/25456.613
2053Stanisław Bujdo
Janusz Sibik
3.0
0.5
SLSL/5356.572
2148Tadeusz Parylak
Janusz Szwajkosz
5.0
3.0
SLSL/5355.772
2263Włodzimierz Bąk
Zdzisław Wawrzyniak
5.0
3.0
WPWP/25454.812
2334Adam Derwiński
Jacek Terlecki
3.0
5.0
PMPM/29954.382
2466Przemysław Nowakowski
Maciej Wiliński
2.5
3.0
WPWP/25454.012
257Zbigniew Sobczyk
Lech Warężak
12.0
9.0
DSDS/29853.812
2656Jerzy Prijma
Jerzy Michalski
5.0
5.0
SLSL/53-0.3853.522
2769Janusz Kopras
Tomasz Powęzka
3.0
1.5
WPWP/25453.372
286Franciszek Zarzecki
Janusz Pawlicki
13.0
5.0
DSDS/29853.332
2962Krzysztof Krause
Jerzy Rodziewicz
5.0
5.0
WPWP/25453.272
3075Ewa Knapik
Maciej Masłowski
5.0
2.0
WPWP/25452.711
3145Zdzisław Krzemiński
Edmund Gabryś
12.0
5.0
SLSL/5352.241
325Grzegorz Debita
Andrzej Pliszczyński
3.0
5.0
DSDS/29851.871
3344Marzena Banach
Barbara Boros
1.5
2.0
PMPM/29951.801
3433Andrzej Kąca
Andrzej Rutkiewicz
3.0
4.0
PMPM/29951.691
3550Zofia Rożniatowska
Helena Gołębiowska
4.0
1.5
SLSL/5351.451
3640Teresa Górkiewicz
Jan Lech
2.5
5.0
PMPM/29951.401
3772Aleksander Buchholz
Tadeusz Dziadykiewicz
2.0
0.5
WPWP/25450.801
3874Barbara Łukaszewska
Barbara Podgórska
2.5
4.0
WPWP/25450.661
392Kazimierz Komorowicz
Ryszard Rolka
4.0
5.0
DSDS/29850.32
4010Stanisław Greszta
Andrzej Bojda
1.5
0.0
OP
DS/29850.09
4165Henryk Duszyński
Krzysztof Jarecki
4.0
4.0
WPWP/25449.62
4271Robert Ciesielski
Jarosław Marczewski
2.0
2.5
WPWP/25449.45
4317Teresa Szul-Nowak
Ryszard Nowak
13.0
13.0
DSDS/29849.39
441Robert Księżopolski
Kazimierz Bednarek
4.0
9.0
DSDS/29849.01
4568Bogumiła Jakubowska
Edward Niewierowski
3.0
11.0
WPWP/25448.53
4624Małgorzata Bajerska
Arnold Borkowski
0.0
0.0
KP/5048.30
4746Janusz Łobos (A)
Jewgienij Raev
0.0
0.0
SL/5346.66
4821Henryk Adamski
Jerzy Żółkoś
0.0
0.0
KP
KP/5046.60
4911Janusz Piernikowski
Sławomir Zagórski
7.0
2.5
DSDS/29846.48
5060Janusz Skirło
Janusz Jabłoński
2.5
2.5
SLSL/5345.87
5161Ryszard Nowicki
Jerzy Stefanowski
4.0
4.0
WPWP/25445.30
5264Aleksander Minta
Wiesław Rakowski
0.0
0.5
WPWP/25445.25
5341Jadwiga Jeziorska
Andrzej Riss
2.0
2.0
PMPM/29945.22
5457Anna Wszelaczyńska (A)
Jan Wszelaczyński
0.0
0.0
SL/5344.98
5576Ryszard Białkiewicz
Jolanta Materniak
4.0
2.0
WPWP/25444.54
5659Lesław Połowczuk (A)
Witold Zgóra
0.0
0.0
SL/5344.43
5755Korneliusz Kempa
Dariusz Potuszyński
3.0
3.0
SLSL/5344.40
588Jerzy Gładysz
Piotr Dobryszycki
12.0
12.0
DSDS/29844.33
599Barbara Radomska
Andrzej Suchodolski
3.0
4.0
DSDS/29844.32
6022Danuta Żmudzka
Marek Skonieczny
0.0
0.5
 
KP
KP/5043.22
6115Jacek Krystecki
Bohdan Mazur
3.0
13.0
DSDS/29842.91
6230Leszek Gozdek
Lucyna Gozdek
2.0
1.5
KPKP/5042.77
6319Andrzej Karczewski
Tadeusz Rakoczy
3.0
2.5
KPKP/5042.68
6425Lech Kobajło
Ryszard Kurpios
1.0
1.5
KPKP/5042.67
6547Grażyna Bremer (A)
Jacek Kamiński
0.0
1.0

SL
SL/5342.62
6658Marek Niedbach
Grzegorz Panek
3.0
2.5
SLSL/5341.68
6731Janina Błażuk
Maria Ewertowska
1.5
1.5
PMPM/29938.90
6814Jan Marcinkowski
Marcin Marcinkowski
4.0
1.0
DSDS/29838.61
6935Ewa Stukan
Marek Szymborski
2.0
3.0
PMPM/29938.26
7042Elżbieta Szymańska
Magdalena Wąsowska
0.0
1.5
PMPM/29937.13
7152Stefania Bujdo
Andrzej Zabiegała
2.0
0.0
SL
SL/5335.71
7227Michał Dolny
Józef Palewicz
2.0
4.0
KPKP/5034.56
7316Teresa Lubas
Wojciech Lubas
0.0
5.0
DSDS/29833.79
7467Marzena Maćkowiak
Waldemar Paternoga
0.0
0.0
WPWP/25432.35
7543Katarzyna Kamińska
Wojciech Kaluga
0.0
0.0
PMPM/29931.86

Statystyka ośrodków...