Turniej na maksy

Poniedziałek, 17 lipca 2017

Wyniki z 19 ośrodków

Oglądasz wyniki par z ośrodka WP/244
Wyniki całościowe: tutaj

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-% pkl
18299Andrzej Kucharski
Adam Meller
4.0
5.0
WPWP/24459.9429
21275Grażyna Busse
Piotr Busse
15.0
19.0
SLWP/24459.6828
34312Zbyszko Paluczek
Tomasz Lipiński
4.0
4.0
WPWP/24458.6222
36290Krzysztof Buzała
Zenon Wierzbicki
4.0
5.0
LDWP/24458.5021
40307Włodzimierz Bąk
Zdzisław Wawrzyniak
5.0
3.0
WPWP/24457.7919
43298Marek Sosiński
Jerzy Mścisz
7.0
13.0
WPWP/24457.4318
46284Andrzej Mazurek
Marek Szukała
11.0
19.0
WPWP/24457.1516
52285Włodzimierz Kwiatkowski
Ewa Knapik
12.0
5.0
WPWP/24456.5613
55281Tomasz Wasilewski
Jerzy Nowak
7.0
12.0
WPWP/24456.2412
56314John Catlow
Małgorzata Augustyn
2.0
2.0
WPWP/24456.1412
57274Jerzy Roszak
Przemysław Hauser
9.0
9.0
WPWP/24456.0611
72301Michał Kanikowski
Marian Kanikowski
5.0
3.0
WPWP/24455.027
75286Leszek Rosochowicz
Andrzej Dymek
5.0
4.0
WPWP/24454.917
77272Ewa Rodziewicz-Bielewicz
Sławomir Piechocki
5.0
9.0
WP
LB
WP/24454.777
89271Stefan Masternak
Jadwiga Nowak
5.0
11.0
WPWP/24454.226
94295Cezary Serek
Marcin Woźniak
15.0
9.0
WPWP/24453.816
97308Marek Domagała
Jarosław Lubczyński
4.0
5.0
WPWP/24453.785
121313Jarosław Michalski
Dariusz Pawlak
1.5
1.5
WPWP/24452.403
130315Krzysztof Chojnacki
Krzysztof Kerber
2.0
2.0
WPWP/24451.773
139302Jarosław Nowak
Jerzy Wilczek
2.0
3.0
WPWP/24451.202
149296Włodzimierz Górny
Włodzimierz Jachalski
3.0
3.0
WPWP/24450.571
151300Andrzej Ostrowski
Piotr Surdyk
2.0
2.5
WPWP/24450.441
159311Maja Mrozek
Marcin Szymański
2.0
4.0
MP
WP
WP/24450.09
170303Ryszard Nowicki
Kazimierz Dujs
4.0
4.0
WPWP/24449.65
178289Zbigniew Przybylczak
Adam Peszke
4.0
4.0
WPWP/24449.31
196297Jerzy Kamiński
Stefan Żuberek
2.5
4.0
WPWP/24448.45
197273Rafal Milinkiewicz
Krzysztof Janecki
0.0
1.5
NZ
WP
WP/24448.43
199306Zbigniew Kaczorowski
Piotr Biderman
2.5
3.0
WPWP/24448.31
200293Barbara Podgórska
Witold Szczepaniak
4.0
5.0
WPWP/24448.30
203294Bogna Latowska
Małgorzata Węglewska
2.0
0.5
WPWP/24448.18
221287Maciej Kokorniak
Piotr Długi
2.0
2.0
WPWP/24446.86
229288Lidia Gapińska
Marek Gapiński
1.5
1.5
WPWP/24446.55
234309Krzysztof Krause
Jerzy Rodziewicz
5.0
5.0
WPWP/24445.98
242280Kajetan Wroński
Krzysztof Galubiński
2.0
1.5
WPWP/24445.37
243316Robert Ciesielski
Marcin Bonawenturczak
2.0
2.0
WPWP/24445.31
260310Zygfryd Banecki
Barbara Łukaszewska
4.0
2.5
WPWP/24443.98
267283Andrzej Kędzierski
Grzegorz Proniewicz
5.0
2.5
WPWP/24443.44
273282Roman Bielawski
Tadeusz Dziadykiewicz
1.5
0.5
WPWP/24442.73
275277Maciej Masłowski
Janusz Suszczyński
2.0
4.0
WPWP/24442.53
290279Janusz Kopras
Edward Niewierowski
3.0
11.0
WPWP/24440.84
294304Marek Janik
Jerzy Stefanowski
5.0
4.0
WPWP/24440.34
303292Wiesław Rakowski
Aleksander Minta
0.5
0.0
WPWP/24437.11
307278Paweł Biś
Jarosław Marczewski
1.5
2.5
WPWP/24435.44
311305Stefan Sytlak
Roman Wojciechowski
0.5
0.0
WPWP/24433.79

Statystyka ośrodków...