Turniej na maksy

Poniedziałek, 17 lipca 2017

Wyniki z 19 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 9: K. Kukuła - P. Klubiński, 14.0, DS, DS/67

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
14: S. Robel - J. Piernikowski, 12.0, KP/DS NS 6 DE SQ+1 139024.67
14: S. Robel - J. Piernikowski, 12.0, KP/DS NS 3 NTE D3+2 66012.75
219: A. Jankowska - M. Pastudzki, 5.5, DS NS 3 DS CQ= 11075.67
219: A. Jankowska - M. Pastudzki, 5.5, DS NS 1 DE H6= 7046.33
35: A. Bojda - S. Zagórski, 2.5, DS NS 4 HS S2= 62078.33
35: A. Bojda - S. Zagórski, 2.5, DS NS 3 NTE S7= 40067.00
418: S. Kulpaczyński - W. Potoczny, 10.0, DS NS 3 SE D7= 14034.33
418: S. Kulpaczyński - W. Potoczny, 10.0, DS NS 2 DS D8+3 15047.30
52: W. Majewski - D. Marczak, 8.0, DS EW 3 SW DK= 14048.67
52: W. Majewski - D. Marczak, 8.0, DS EW 2 NTS C3+1 15031.88
61: M. Rochowicz - Z. Sobczyk, 17.0, DS EW 3 SE D6-2 20016.44
61: M. Rochowicz - Z. Sobczyk, 17.0, DS EW 3 NTN S6+2 66026.00
713: I. Pikulski - K. Komorowicz, 8.0, DS EW 6 HN C6-2 20095.88
713: I. Pikulski - K. Komorowicz, 8.0, DS EW 4 DxN CA-4 80086.58
815: L. Haber - A. Sobina, 7.0, DS/OP EW 1 NTN S5-1 5080.67
815: L. Haber - A. Sobina, 7.0, DS/OP EW 2 DS SJ+1 11063.33
920: M. Krzypkowski - J. Neter, 6.5, DS EW 3 HN D4-1 5064.67
920: M. Krzypkowski - J. Neter, 6.5, DS EW 3 CS S6+2 15058.33
1016: A. Słowik - M. Słowik, 6.0, DS NS 3 NTS ST+3 49032.67
1016: A. Słowik - M. Słowik, 6.0, DS NS 3 NTS S2-2 20015.33
1117: J. Marcinkowski - S. Nadkierniczny, 7.0, DS EW 3 HN C2-2 20089.26
1117: J. Marcinkowski - S. Nadkierniczny, 7.0, DS EW 1 NTxN S2= 18020.81
123: J. Fituch - R. Rolka, 9.0, DS NS 2 SE CK-1 5040.60
123: J. Fituch - R. Rolka, 9.0, DS NS 1 SW HQ+4 20080.87
1314: A. Chodowski - A. Szczotka, 3.5, DS NS 1 DN CT+1 9058.39
1314: A. Chodowski - A. Szczotka, 3.5, DS NS 3 NTE H4+1 63022.33
 +/-
 WYNIK50.73
 MIEJSCE145