Turniej na maksy

Poniedziałek, 17 lipca 2017

Wyniki z 19 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 73: E. Kałużny - J. Gaworczyk, 5.0, LD, LD/48

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
176: H. Żywioł - J. Ruszkiewicz, 0.0, LD 9NS 3 HN SA-1 5066.33
176: H. Żywioł - J. Ruszkiewicz, 0.0, LD 10NS 1 SS H7+4 20073.98
272: L. Pyda - J. Rzymski, 0.0, LD 19NS 5 DW S5+2 64069.67
272: L. Pyda - J. Rzymski, 0.0, LD 20NS 3 NTE H8-3 300100.00
374: M. Zbroja - A. Skowroński, 7.5, LD 21EW 4 HN S7= 62065.75
374: M. Zbroja - A. Skowroński, 7.5, LD 22EW 5 D xN CA-4 80086.58
477: U. Jakubowska - J. Jakubowski, 0.0, LD 13EW 2 SE CA= 11082.67
477: U. Jakubowska - J. Jakubowski, 0.0, LD 14EW 3 NTE C2+1 43062.00
567: A. Żywiec - K. Cieślak, 3.0, SL/LD 11EW 2 NTW CQ-2 10039.60
567: A. Żywiec - K. Cieślak, 3.0, SL/LD 12EW 4 SW CQ+1 45065.10
665: I. Łobodziński - A. Kaźmierczak, 10.0, LD 15EW 3 NTN D4-4 40098.99
665: I. Łobodziński - A. Kaźmierczak, 10.0, LD 16EW 3 NTE H4+1 63077.67
768: J. Tańcula - M. Maciołek, 1.0, LD 27EW 1 NTE D4+2 15083.11
768: J. Tańcula - M. Maciołek, 1.0, LD 28EW 3 NTS S4= 60045.17
871: T. Pudelewicz - D. Kardas, 15.0, LD 25EW 3 NTN D2+3 49067.33
871: T. Pudelewicz - D. Kardas, 15.0, LD 26EW 3 NTS S5-2 20084.67
1075: Z. Szymczyk - A. Krakowiak, 10.0, LD 29NS 2 SN C6-2 20039.55
1075: Z. Szymczyk - A. Krakowiak, 10.0, LD 30NS 3 NTE C7= 40039.55
1179: S. Zbroja - T. Witek, 0.0, LD 23NS 4 SW DK-1 10090.67
1179: S. Zbroja - T. Witek, 0.0, LD 24NS 1 NTS H6+2 15068.12
1278: R. Imiela - P. Wnuk, 8.0, LD 7NS 3 DS CQ-1 10045.67
1278: R. Imiela - P. Wnuk, 8.0, LD 8NS 3 HW S9-1 5063.33
1370: M. Mazerant - K. Dróżdż, 3.0, LD 3EW 2 HS SA+1 14027.18
1370: M. Mazerant - K. Dróżdż, 3.0, LD 4EW 3 NTN C8+3 69010.33
1466: A. Motyka - K. Kałuziński, 8.0, LD 1NS 1 NTN S5-2 1004.67
1466: A. Motyka - K. Kałuziński, 8.0, LD 2NS 2 C xE SA-3 50061.33
1569: S. Rogut - Z. Kowalczyk, 2.0, LD 5NS 3 HN CQ-2 20010.74
1569: S. Rogut - Z. Kowalczyk, 2.0, LD 6NS 3 CS HJ-2 10039.93
 +/-
 WYNIK59.63
 MIEJSCE22