Turniej na maksy

Poniedziałek, 17 lipca 2017

Wyniki z 19 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 69: S. Rogut - Z. Kowalczyk, 2.0, LD, LD/48

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
178: R. Imiela - P. Wnuk, 8.0, LD 3EW 3 SE D3-1 10046.31
178: R. Imiela - P. Wnuk, 8.0, LD 4EW 4 NTN HJ= 63055.33
276: H. Żywioł - J. Ruszkiewicz, 0.0, LD 7EW 3 DS H2-1 10054.33
276: H. Żywioł - J. Ruszkiewicz, 0.0, LD 8EW 2 HE D2= 11064.00
379: S. Zbroja - T. Witek, 0.0, LD 19EW 5 DE CJ+2 64030.33
379: S. Zbroja - T. Witek, 0.0, LD 20EW 4 S xW C3+1 99094.63
467: A. Żywiec - K. Cieślak, 3.0, SL/LD 17EW 1 NTS SJ-1 5064.67
467: A. Żywiec - K. Cieślak, 3.0, SL/LD 18EW 2 SW C8+1 14088.00
671: T. Pudelewicz - D. Kardas, 15.0, LD 21NS 3 NTS SQ+2 66064.72
671: T. Pudelewicz - D. Kardas, 15.0, LD 22NS 3 DN H6-3 15051.01
775: Z. Szymczyk - A. Krakowiak, 10.0, LD 15NS 3 CN D4+1 13076.17
775: Z. Szymczyk - A. Krakowiak, 10.0, LD 16NS 3 NTW S10= 60057.33
874: M. Zbroja - A. Skowroński, 7.5, LD 29NS 3 HW SK-3 30095.58
874: M. Zbroja - A. Skowroński, 7.5, LD 30NS 3 SW HK= 14063.30
966: A. Motyka - K. Kałuziński, 8.0, LD 25EW 3 NTS SQ+3 49067.33
966: A. Motyka - K. Kałuziński, 8.0, LD 26EW 3 NTS C9-2 20084.67
1077: U. Jakubowska - J. Jakubowski, 0.0, LD 23NS 1 NTW DK-1 10090.67
1077: U. Jakubowska - J. Jakubowski, 0.0, LD 24NS 1 NTW SQ-2 10019.46
1165: I. Łobodziński - A. Kaźmierczak, 10.0, LD 27NS 1 NTE D5+3 1808.94
1165: I. Łobodziński - A. Kaźmierczak, 10.0, LD 28NS 4 HN S5+1 65072.06
1272: L. Pyda - J. Rzymski, 0.0, LD 1NS 3 S xE C4-4 800100.00
1272: L. Pyda - J. Rzymski, 0.0, LD 2NS 3 NTS SJ-1 10012.67
1368: J. Tańcula - M. Maciołek, 1.0, LD 11NS 3 SE CK-2 10060.40
1368: J. Tańcula - M. Maciołek, 1.0, LD 12NS 1 SW HQ+3 17097.65
1470: M. Mazerant - K. Dróżdż, 3.0, LD 13EW 4 H xN H3= 7905.67
1470: M. Mazerant - K. Dróżdż, 3.0, LD 14EW 3 NTE C2= 40033.00
1573: E. Kałużny - J. Gaworczyk, 5.0, LD 5EW 3 HN CQ-2 20089.26
1573: E. Kałużny - J. Gaworczyk, 5.0, LD 6EW 3 CS HJ-2 10060.07
 +/-
 WYNIK60.98
 MIEJSCE12