Turniej na maksy

Poniedziałek, 17 lipca 2017

Wyniki z 19 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 246: R. Furgal - W. Szuba, 6.5, SL, SL/87

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1249: L. Niemiec - J. Stokowacki, 17.0, SL 1NS 1 NTN SJ= 9052.00
1249: L. Niemiec - J. Stokowacki, 17.0, SL 2NS 3 NTN C2= 60079.33
1249: L. Niemiec - J. Stokowacki, 17.0, SL 3NS 2 SE D5-1 10053.69
2247: G. Kaleta - H. Kaleta, 14.0, SL 4NS 2 H xW HA-1 20014.00
2247: G. Kaleta - H. Kaleta, 14.0, SL 5NS 2 DE CA= 9046.98
2247: G. Kaleta - H. Kaleta, 14.0, SL 6NS 3 HW S5= 14012.08
3257: P. Kuczera-Dyga - J. Staszak, 12.0, SL 7NS 2 DS CQ+1 11075.67
3257: P. Kuczera-Dyga - J. Staszak, 12.0, SL 8NS 1 NTE S2+2 1506.33
3257: P. Kuczera-Dyga - J. Staszak, 12.0, SL 9NS 4 H xN SA-2 3009.67
4228: W. Sołtysik - M. Witek, 25.0, SL/PK 10EW 3 SN HA= 14061.82
4228: W. Sołtysik - M. Witek, 25.0, SL/PK 11EW 3 CN SQ-1 5072.15
4228: W. Sołtysik - M. Witek, 25.0, SL/PK 12EW 4 SW S2+1 45065.10
5232: A. Drabczyk - R. Muszyński, 5.0, SL 13EW 4 HN SA-1 10074.67
5232: A. Drabczyk - R. Muszyński, 5.0, SL 14EW 3 NTW D4+1 43062.00
5232: A. Drabczyk - R. Muszyński, 5.0, SL 15EW 3 CN S3+1 13023.83
6241: J. Wacławczyk - S. Gęga, 4.0, SL 16EW 2 CW S10+1 11024.67
6241: J. Wacławczyk - S. Gęga, 4.0, SL 17EW 2 HE SA-1 5051.67
6241: J. Wacławczyk - S. Gęga, 4.0, SL 18EW 4 D xE CK-6 14000.00
7248: S. Adamczyk - J. Radomski, 16.0, SL 19NS 6 DE SQ+1 139024.67
7248: S. Adamczyk - J. Radomski, 16.0, SL 20NS 4 SW C7= 62028.86
7248: S. Adamczyk - J. Radomski, 16.0, SL 21NS 3 NTS D4+2 66064.72
8255: Z. Krzemiński - T. Gąsior, 12.5, SL 22EW 2 DS HA-1 5022.48
8255: Z. Krzemiński - T. Gąsior, 12.5, SL 23EW 2 SW DK+1 14048.67
8255: Z. Krzemiński - T. Gąsior, 12.5, SL 24EW 2 DS C8-1 5098.99
9254: A. Bacik - A. Hermansdorfer, 16.0, SL 25NS 3 NTN H6+3 49032.67
9254: A. Bacik - A. Hermansdorfer, 16.0, SL 26NS 3 NTS S5-1 10062.33
9254: A. Bacik - A. Hermansdorfer, 16.0, SL 27NS 1 NTE D5+1 12034.11
 +/-
 WYNIK44.56
 MIEJSCE256