Turniej na maksy

Poniedziałek, 17 lipca 2017

Wyniki z 19 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 237: S. Kowalczyk - M. Nowakowski, 27.0, SL, SL/87

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1238: S. Fangor - T. Bobrowski, 17.0, SL 1NS 1 NTN SJ= 9052.00
1238: S. Fangor - T. Bobrowski, 17.0, SL 2NS 3 NTS HJ= 60079.33
1238: S. Fangor - T. Bobrowski, 17.0, SL 3NS 2 NTW D6-2 20083.56
2236: T. Parylak - D. Czekaj, 5.0, SL 4NS 3 NTN H5+1 63044.67
2236: T. Parylak - D. Czekaj, 5.0, SL 5NS 3 NTS DQ-2 20010.74
2236: T. Parylak - D. Czekaj, 5.0, SL 6NS 2 HE H9= 11027.85
3252: M. Skulimowski - T. Bednarek, 12.0, SL 7NS 4 DN CQ-1 10045.67
3252: M. Skulimowski - T. Bednarek, 12.0, SL 8NS 3 SN HA-2 10042.00
3252: M. Skulimowski - T. Bednarek, 12.0, SL 9NS 2 SE HA+1 14034.33
4240: A. Ziętek - T. Biskup, 9.0, SL 10EW 2 DN HA+3 15052.70
4240: A. Ziętek - T. Biskup, 9.0, SL 11EW 3 CN H10-2 10087.92
4240: A. Ziętek - T. Biskup, 9.0, SL 12EW 1 SW C6+4 20019.13
5254: A. Bacik - A. Hermansdorfer, 16.0, SL 13EW 3 SE H5= 14085.33
5254: A. Bacik - A. Hermansdorfer, 16.0, SL 14EW 3 NTE C2+1 43062.00
5254: A. Bacik - A. Hermansdorfer, 16.0, SL 15EW 3 NTN S3-4 40098.99
6248: S. Adamczyk - J. Radomski, 16.0, SL 16EW 3 NTW S9= 60042.67
6248: S. Adamczyk - J. Radomski, 16.0, SL 17EW 1 NTS DK+1 12024.67
6248: S. Adamczyk - J. Radomski, 16.0, SL 18EW 4 S xE DQ-1 10077.33
7239: H. Grządziel - D. Kaszowski, 16.0, SL/KP 19EW 5 DE SQ+2 64030.33
7239: H. Grządziel - D. Kaszowski, 16.0, SL/KP 20EW 3 H xN SK-2 50053.36
7239: H. Grządziel - D. Kaszowski, 16.0, SL/KP 21EW 3 NTN S3= 60072.26
8231: I. Kowalczyk - A. Szymczak, 38.0, SL 22EW 3 DN H6-3 15048.99
8231: I. Kowalczyk - A. Szymczak, 38.0, SL 23EW 2 SE DA+1 14048.67
8231: I. Kowalczyk - A. Szymczak, 38.0, SL 24EW 1 NTN H6+2 15031.88
9229: K. Ruszkiewicz - M. Kaleta, 8.0, LD/SL 25NS 3 NTS SQ+3 49032.67
9229: K. Ruszkiewicz - M. Kaleta, 8.0, LD/SL 26NS 3 NTS S5-1 10062.33
9229: K. Ruszkiewicz - M. Kaleta, 8.0, LD/SL 27NS 4 HW D3-1 5064.13
 +/-
 WYNIK52.43
 MIEJSCE120