Turniej na maksy

Poniedziałek, 17 lipca 2017

Wyniki z 19 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 233: E. Szenkelbach - A. Staszek, 14.0, SL, SL/87

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1234: W. Sułek - P. Mierniczek, 12.0, SL 1NS 2 DS SA= 9052.00
1234: W. Sułek - P. Mierniczek, 12.0, SL 2NS 3 NTN S5+1 63098.33
1234: W. Sułek - P. Mierniczek, 12.0, SL 3NS 4 S xE D6-2 50099.33
2232: A. Drabczyk - R. Muszyński, 5.0, SL 4NS 3 NTN H5+1 63044.67
2232: A. Drabczyk - R. Muszyński, 5.0, SL 5NS 1 NTS C5+1 12089.26
2232: A. Drabczyk - R. Muszyński, 5.0, SL 6NS 1 NTN S2= 9052.01
3251: W. Konarzewski - S. Lizer, 4.5, SL 7NS 2 DS CQ= 9056.33
3251: W. Konarzewski - S. Lizer, 4.5, SL 8NS 3 HW S9-3 15096.67
3251: W. Konarzewski - S. Lizer, 4.5, SL 9NS 2 SE HA+1 14034.33
4247: G. Kaleta - H. Kaleta, 14.0, SL 10NS 2 SS H6+1 14038.18
4247: G. Kaleta - H. Kaleta, 14.0, SL 11NS 3 CN H10-1 5027.85
4247: G. Kaleta - H. Kaleta, 14.0, SL 12NS 4 SW HQ+1 45034.90
5256: A. Piecuch - M. Zieliński, 22.0, SL 13NS 3 HS CK+1 17053.67
5256: A. Piecuch - M. Zieliński, 22.0, SL 14NS 3 NTE C2= 40067.00
5256: A. Piecuch - M. Zieliński, 22.0, SL 15NS 3 NTS S8= 60094.63
6258: K. Śliwoń - P. Matkowski, 26.0, SL 16NS 3 NTE H4+1 63022.33
6258: K. Śliwoń - P. Matkowski, 26.0, SL 17NS 2 S xE H9-1 10062.00
6258: K. Śliwoń - P. Matkowski, 26.0, SL 18NS 3 NTS S8+2 66088.33
7235: A. Wojnarowski - S. Wiszniewski, 10.0, OP 19EW 6 S xN DA-5 110056.33
7235: A. Wojnarowski - S. Wiszniewski, 10.0, OP 20EW 1 S xxW C3+3 1920100.00
7235: A. Wojnarowski - S. Wiszniewski, 10.0, OP 21EW 3 NTN C7+1 63057.53
8257: P. Kuczera-Dyga - J. Staszak, 12.0, SL 22NS 4 HE S2-1 10086.24
8257: P. Kuczera-Dyga - J. Staszak, 12.0, SL 23NS 2 SW DK+1 14051.33
8257: P. Kuczera-Dyga - J. Staszak, 12.0, SL 24NS 1 NTE S9-3 15068.12
9243: S. Drabczyk - Z. Tymków, 17.0, SL 25NS 3 NTS S9+3 49032.67
9243: S. Drabczyk - Z. Tymków, 17.0, SL 26NS 3 NTS S6-1 10062.33
9243: S. Drabczyk - Z. Tymków, 17.0, SL 27NS 1 NTE D5-1 5064.13
 +/-
 WYNIK62.61
 MIEJSCE5