Turniej na maksy

Poniedziałek, 17 lipca 2017

Wyniki z 19 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 204: M. Bohdziewicz - T. Kostrzewski, 0.0, PM, PM/102

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1220: Ł. Kuczewski - A. Matyjas, 3.5, PM 15NS 4 CN H5-1 10041.28
1220: Ł. Kuczewski - A. Matyjas, 3.5, PM 16NS 3 NTW S6+1 63022.33
2217: J. Kajzer - W. Kasperek, 8.0, PM 17NS 2 SE H6-1 5048.33
2217: J. Kajzer - W. Kasperek, 8.0, PM 18NS 3 SE H6= 14012.00
3218: R. Kamiński - A. Pella, 8.0, PM 19NS 5 DxE SQ+2 115041.00
3218: R. Kamiński - A. Pella, 8.0, PM 20NS 3 NTE H5+2 66012.75
4215: D. Zieliński - Z. Jędrzejczak, 8.0, PM 21NS 6 NTxN S7-2 5000.01
4215: D. Zieliński - Z. Jędrzejczak, 8.0, PM 22NS 3 DxN H6-3 50025.50
5216: W. Janicki - S. Walerowicz, 32.0, WP 23NS 2 SW CQ+3 2006.00
5216: W. Janicki - S. Walerowicz, 32.0, WP 24NS 1 NTE S9-2 10019.46
6213: M. Kryniewski - A. Sękowski, 23.0, PM 25NS 3 NTS SQ+3 49032.67
6213: M. Kryniewski - A. Sękowski, 23.0, PM 26NS 3 NTS S3-1 10062.33
7214: S. Brzozowski - A. Malinowski, 12.0, PM 27NS 4 HE D4-1 5064.13
7214: S. Brzozowski - A. Malinowski, 12.0, PM 28NS 5 CN D4+1 62061.72
8212: Z. Pinkiewicz - W. Kaliński, 25.0, PM 29NS 2 SS CQ-2 20039.55
8212: Z. Pinkiewicz - W. Kaliński, 25.0, PM 30NS 3 NTE H2-1 5082.29
9224: K. Puczyłowski - A. Górski, 3.0, WM/PM 1NS 2 NTN SJ-1 5019.33
9224: K. Puczyłowski - A. Górski, 3.0, WM/PM 2NS 3 NTS SJ= 60079.33
10223: A. Waleśkiewicz - R. Grisdale, 2.5, PM 3NS 3 NTW DA= 6000.34
10223: A. Waleśkiewicz - R. Grisdale, 2.5, PM 4NS 3 NTN C4+2 66074.00
11226: D. Milewski - M. Niesłuchowski, 7.0, PM 5EW 2 HN C2= 11021.81
11226: D. Milewski - M. Niesłuchowski, 7.0, PM 6EW 3 CS H5= 11032.89
12225: Z. Czarnecka - G. Kujawiński, 2.5, PM 7EW 3 DS HA= 11024.33
12225: Z. Czarnecka - G. Kujawiński, 2.5, PM 8EW 1 NTE D2+2 15093.67
13221: J. Kobylarski - A. Suchodolski, 8.0, PM 9EW 3 HS C3-1 5033.67
13221: J. Kobylarski - A. Suchodolski, 8.0, PM 10EW 2 SS D8+2 17043.92
14222: P. Kalinowski - T. Krzysztofik, 0.0, PM 11EW 3 HW SK-4 2009.40
14222: P. Kalinowski - T. Krzysztofik, 0.0, PM 12EW 1 SW S4+4 20019.13
15219: K. Gralak - A. Osiński, 20.0, PM 13EW 4 HN SA= 62021.67
15219: K. Gralak - A. Osiński, 20.0, PM 14EW 5 NTE C3+1 49097.00
 +/-
 WYNIK38.06
 MIEJSCE302