Turniej na maksy

Poniedziałek, 17 lipca 2017

Wyniki z 19 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 201: J. Piotrowski - E. Pinkiewicz, 24.0, PM, PM/102

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1215: D. Zieliński - Z. Jędrzejczak, 8.0, PM 9NS 2 SE HA+1 14034.33
1215: D. Zieliński - Z. Jędrzejczak, 8.0, PM 10NS 3 DS C5+2 15047.30
2216: W. Janicki - S. Walerowicz, 32.0, WP 11NS 2 CN HT= 9046.31
2216: W. Janicki - S. Walerowicz, 32.0, WP 12NS 4 SW S2+1 45034.90
3213: M. Kryniewski - A. Sękowski, 23.0, PM 13NS 2 HN SA+1 14042.33
3213: M. Kryniewski - A. Sękowski, 23.0, PM 14NS 3 NTE C2+1 43038.00
4214: S. Brzozowski - A. Malinowski, 12.0, PM 15NS 3 CN D4+1 13076.17
4214: S. Brzozowski - A. Malinowski, 12.0, PM 16NS 3 NTW S9-1 10085.67
5212: Z. Pinkiewicz - W. Kaliński, 25.0, PM 17NS 3 SE H9-1 5048.33
5212: Z. Pinkiewicz - W. Kaliński, 25.0, PM 18NS 3 NTS S6+3 69098.00
6224: K. Puczyłowski - A. Górski, 3.0, WM/PM 19NS 5 DE CJ+2 64069.67
6224: K. Puczyłowski - A. Górski, 3.0, WM/PM 20NS 3 NTE H8= 60038.93
7223: A. Waleśkiewicz - R. Grisdale, 2.5, PM 21NS 3 NTS S2+1 63042.47
7223: A. Waleśkiewicz - R. Grisdale, 2.5, PM 22NS 4 DxN H6-4 80013.42
8226: D. Milewski - M. Niesłuchowski, 7.0, PM 23NS 2 SW DK+2 17016.33
8226: D. Milewski - M. Niesłuchowski, 7.0, PM 24NS 1 NTS H6+2 15068.12
9225: Z. Czarnecka - G. Kujawiński, 2.5, PM 25NS 3 NTS SQ+3 49032.67
9225: Z. Czarnecka - G. Kujawiński, 2.5, PM 26NS 3 NTS S5-1 10062.33
10221: J. Kobylarski - A. Suchodolski, 8.0, PM 27NS 3 HE D5= 14026.60
10221: J. Kobylarski - A. Suchodolski, 8.0, PM 28NS 3 NTS D3+4 72094.13
11222: P. Kalinowski - T. Krzysztofik, 0.0, PM 29EW 3 SN HA-3 30080.39
11222: P. Kalinowski - T. Krzysztofik, 0.0, PM 30EW 3 NTE C7= 40060.45
12219: K. Gralak - A. Osiński, 20.0, PM 1EW 1 NTN SJ+1 12012.67
12219: K. Gralak - A. Osiński, 20.0, PM 2EW 3 NTS S3-2 20095.67
13220: Ł. Kuczewski - A. Matyjas, 3.5, PM 3EW 5 DxN HQ-3 50096.98
13220: Ł. Kuczewski - A. Matyjas, 3.5, PM 4EW 3 NTS SK+2 66026.00
14217: J. Kajzer - W. Kasperek, 8.0, PM 5EW 2 HN C2= 11021.81
14217: J. Kajzer - W. Kasperek, 8.0, PM 6EW 2 CS C6= 9047.99
15218: R. Kamiński - A. Pella, 8.0, PM 7EW 4 CN D2-2 20079.67
15218: R. Kamiński - A. Pella, 8.0, PM 8EW 3 HW ST-2 10025.33
 +/-
 WYNIK52.10
 MIEJSCE126