Turniej na maksy

Poniedziałek, 17 lipca 2017

Wyniki z 19 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 200: J. Pochroń - K. Żak, 23.0, PM/MP, PM/102

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1216: W. Janicki - S. Walerowicz, 32.0, WP 7NS 3 DS CQ= 11075.67
1216: W. Janicki - S. Walerowicz, 32.0, WP 8NS 2 NTE S2= 12028.67
2213: M. Kryniewski - A. Sękowski, 23.0, PM 9NS 4 CW C8-2 20094.67
2213: M. Kryniewski - A. Sękowski, 23.0, PM 10NS 3 HE DK-2 20073.98
3214: S. Brzozowski - A. Malinowski, 12.0, PM 11NS 3 SE CK-2 10060.40
3214: S. Brzozowski - A. Malinowski, 12.0, PM 12NS 3 SW C6+2 20080.87
4212: Z. Pinkiewicz - W. Kaliński, 25.0, PM 13NS 4 HN SA= 62078.33
4212: Z. Pinkiewicz - W. Kaliński, 25.0, PM 14NS 3 NTE S7+1 43038.00
5224: K. Puczyłowski - A. Górski, 3.0, WM/PM 15NS 3 NTN D4-1 10041.28
5224: K. Puczyłowski - A. Górski, 3.0, WM/PM 16NS 4 SE D5-2 20097.33
6223: A. Waleśkiewicz - R. Grisdale, 2.5, PM 17NS 3 HN D4-3 1506.00
6223: A. Waleśkiewicz - R. Grisdale, 2.5, PM 18NS 3 NTS S8+3 69098.00
7226: D. Milewski - M. Niesłuchowski, 7.0, PM 19NS 6 DE SQ+1 139024.67
7226: D. Milewski - M. Niesłuchowski, 7.0, PM 20NS 2 SE D3+1 14066.11
8225: Z. Czarnecka - G. Kujawiński, 2.5, PM 21NS 5 NTN C6+1 69084.58
8225: Z. Czarnecka - G. Kujawiński, 2.5, PM 22NS 5 DxN H6-3 50025.50
9221: J. Kobylarski - A. Suchodolski, 8.0, PM 23NS 4 SE H8-1 10090.67
9221: J. Kobylarski - A. Suchodolski, 8.0, PM 24NS 1 NTE S9-4 20092.95
10222: P. Kalinowski - T. Krzysztofik, 0.0, PM 25NS 3 NTS ST+3 49032.67
10222: P. Kalinowski - T. Krzysztofik, 0.0, PM 26NS 3 NTS S5-1 10062.33
11219: K. Gralak - A. Osiński, 20.0, PM 27NS 3 NTE D5-2 10089.74
11219: K. Gralak - A. Osiński, 20.0, PM 28EW 2 SxW HA-1 10059.65
12220: Ł. Kuczewski - A. Matyjas, 3.5, PM 29EW 3 NTxS S5-1 20060.45
12220: Ł. Kuczewski - A. Matyjas, 3.5, PM 30EW 2 HxN DA-2 30048.10
13217: J. Kajzer - W. Kasperek, 8.0, PM 1EW 1 NTN S5-1 5080.67
13217: J. Kajzer - W. Kasperek, 8.0, PM 2EW 3 NTS C2= 60020.67
14218: R. Kamiński - A. Pella, 8.0, PM 3EW 4 SW DK-1 10046.31
14218: R. Kamiński - A. Pella, 8.0, PM 4EW 3 NTS H2+1 63055.33
15215: D. Zieliński - Z. Jędrzejczak, 8.0, PM 5EW 2 NTS DQ-1 10067.11
15215: D. Zieliński - Z. Jędrzejczak, 8.0, PM 6EW 1 NTxxN S2= 5601.34
 +/-
 WYNIK59.40
 MIEJSCE26