Turniej na maksy

Poniedziałek, 17 lipca 2017

Wyniki z 19 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 20: M. Krzypkowski - J. Neter, 6.5, DS, DS/67

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
11: M. Rochowicz - Z. Sobczyk, 17.0, DS 1NS 2 DS D6= 9052.00
11: M. Rochowicz - Z. Sobczyk, 17.0, DS 2NS 1 NTS SJ= 9025.00
22: W. Majewski - D. Marczak, 8.0, DS 3NS 2 SE D8-1 10053.69
22: W. Majewski - D. Marczak, 8.0, DS 4NS 3 NTN S6+1 63044.67
33: J. Fituch - R. Rolka, 9.0, DS 5NS 2 DE CA-1 5056.38
33: J. Fituch - R. Rolka, 9.0, DS 6NS 1 NTxN S2-2 3001.68
44: S. Robel - J. Piernikowski, 12.0, KP/DS 7NS 3 DS CQ+1 13091.67
44: S. Robel - J. Piernikowski, 12.0, KP/DS 8NS 2 HW ST= 11036.00
55: A. Bojda - S. Zagórski, 2.5, DS 9NS 4 SE HA-2 20094.67
55: A. Bojda - S. Zagórski, 2.5, DS 10NS 3 DS H9+2 15047.30
66: W. Kubiński - P. Litwiński, 11.0, DS 11NS 2 NTW CQ-2 10060.40
66: W. Kubiński - P. Litwiński, 11.0, DS 12NS 2 SW C6+3 20080.87
77: R. Łukomski - Z. Malkiewicz, 6.5, DS 13NS 4 HN C4+1 65090.67
77: R. Łukomski - Z. Malkiewicz, 6.5, DS 14NS 3 NTW D4+1 43038.00
88: B. Radomska - J. Więcławski, 7.0, DS 15NS 5 CN H8-1 10041.28
88: B. Radomska - J. Więcławski, 7.0, DS 16NS 3 NTW S6= 60057.33
99: K. Kukuła - P. Klubiński, 14.0, DS 17NS 3 HN D4-1 5035.33
99: K. Kukuła - P. Klubiński, 14.0, DS 18NS 3 CS S6+2 15041.67
1010: J. Drozdowski - P. Kulesza, 17.0, DS 19NS 6 DE SQ+1 139024.67
1010: J. Drozdowski - P. Kulesza, 17.0, DS 20NS 3 NTxN SK-5 14001.01
1111: B. Sokół - S. Greszta, 5.5, DS/OP 21NS 3 NTS D4+3 69084.58
1111: B. Sokół - S. Greszta, 5.5, DS/OP 22NS 4 DN H8-4 20040.94
1212: W. Szałapak - A. Suchodolski, 7.0, DS 23NS 2 SW DK+1 14051.33
1212: W. Szałapak - A. Suchodolski, 7.0, DS 24NS 1 NTE S9-2 10019.46
1313: I. Pikulski - K. Komorowicz, 8.0, DS 25NS 6 CN HA= 92068.33
1313: I. Pikulski - K. Komorowicz, 8.0, DS 26NS 3 NTS S5-2 20015.33
 +/-
 WYNIK48.24
 MIEJSCE202