Turniej na maksy

Poniedziałek, 17 lipca 2017

Wyniki z 19 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 199: S. Chruścicki - D. Wiktorko, 5.5, PM, PM/102

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1213: M. Kryniewski - A. Sękowski, 23.0, PM 5NS 2 DE CK= 9046.98
1213: M. Kryniewski - A. Sękowski, 23.0, PM 6NS 2 HE C5= 11027.85
2214: S. Brzozowski - A. Malinowski, 12.0, PM 7NS 3 DS CQ= 11075.67
2214: S. Brzozowski - A. Malinowski, 12.0, PM 8NS 1 NTE D2+2 1506.33
3212: Z. Pinkiewicz - W. Kaliński, 25.0, PM 9NS 3 SE D6= 14034.33
3212: Z. Pinkiewicz - W. Kaliński, 25.0, PM 10NS 2 HE DK-1 10020.27
4224: K. Puczyłowski - A. Górski, 3.0, WM/PM 11NS 4 CxN HT-3 5000.34
4224: K. Puczyłowski - A. Górski, 3.0, WM/PM 12NS 5 DN CJ-3 30064.43
5223: A. Waleśkiewicz - R. Grisdale, 2.5, PM 13NS 4 HN SA-1 10025.33
5223: A. Waleśkiewicz - R. Grisdale, 2.5, PM 14NS 3 NTW D5+2 46014.67
6226: D. Milewski - M. Niesłuchowski, 7.0, PM 15NS 1 DN CT-1 10041.28
6226: D. Milewski - M. Niesłuchowski, 7.0, PM 16NS 3 NTE D5= 60057.33
7225: Z. Czarnecka - G. Kujawiński, 2.5, PM 17NS 4 SE HT-3 15086.00
7225: Z. Czarnecka - G. Kujawiński, 2.5, PM 18NS 3 NTN HA+2 66088.33
8221: J. Kobylarski - A. Suchodolski, 8.0, PM 19NS 6 HW CA-3 30099.00
8221: J. Kobylarski - A. Suchodolski, 8.0, PM 20NS 4 SW DA-2 20095.64
9222: P. Kalinowski - T. Krzysztofik, 0.0, PM 21NS 3 NTS D3+1 63042.47
9222: P. Kalinowski - T. Krzysztofik, 0.0, PM 22NS 5 DxN H8-3 50025.50
10219: K. Gralak - A. Osiński, 20.0, PM 23NS 2 SW DK+2 17016.33
10219: K. Gralak - A. Osiński, 20.0, PM 24NS 2 SN HK= 11030.87
11220: Ł. Kuczewski - A. Matyjas, 3.5, PM 25EW 6 NTS SQ= 99011.33
11220: Ł. Kuczewski - A. Matyjas, 3.5, PM 26EW 3 NTS S2-2 20084.67
12217: J. Kajzer - W. Kasperek, 8.0, PM 27EW 3 NTW C5-2 10010.26
12217: J. Kajzer - W. Kasperek, 8.0, PM 28EW 3 NTS H3= 60045.17
13218: R. Kamiński - A. Pella, 8.0, PM 29EW 2 SxS S3-1 20060.45
13218: R. Kamiński - A. Pella, 8.0, PM 30EW 4 CW HK-2 1005.36
14215: D. Zieliński - Z. Jędrzejczak, 8.0, PM 1EW 1 NTN SJ= 9048.00
14215: D. Zieliński - Z. Jędrzejczak, 8.0, PM 2EW 3 NTS HJ-1 10087.33
15216: W. Janicki - S. Walerowicz, 32.0, WP 3EW 4 SW DA-1 10046.31
15216: W. Janicki - S. Walerowicz, 32.0, WP 4EW 3 NTN HJ= 60082.33
 +/-
 WYNIK46.01
 MIEJSCE233