Turniej na maksy

Poniedziałek, 17 lipca 2017

Wyniki z 19 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 18: S. Kulpaczyński - W. Potoczny, 10.0, DS, DS/67

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
16: W. Kubiński - P. Litwiński, 11.0, DS 3EW 2 DN S4= 9059.73
16: W. Kubiński - P. Litwiński, 11.0, DS 4EW 3 NTN C4+3 69010.33
27: R. Łukomski - Z. Malkiewicz, 6.5, DS 5EW 2 HN C2-1 10067.11
27: R. Łukomski - Z. Malkiewicz, 6.5, DS 6EW 1 NTxN H2= 18020.81
38: B. Radomska - J. Więcławski, 7.0, DS 7EW 2 DS CQ+2 1308.33
38: B. Radomska - J. Więcławski, 7.0, DS 8EW 2 HE SA+1 14083.33
49: K. Kukuła - P. Klubiński, 14.0, DS 9EW 3 SE D7= 14065.67
49: K. Kukuła - P. Klubiński, 14.0, DS 10EW 2 DS D8+3 15052.70
510: J. Drozdowski - P. Kulesza, 17.0, DS 11EW 3 HW CQ-2 10039.60
510: J. Drozdowski - P. Kulesza, 17.0, DS 12EW 4 SW DA+1 45065.10
611: B. Sokół - S. Greszta, 5.5, DS/OP 13EW 6 HxN SA-2 50095.67
611: B. Sokół - S. Greszta, 5.5, DS/OP 14EW 3 NTE S8+1 43062.00
712: W. Szałapak - A. Suchodolski, 7.0, DS 15EW 3 NTN S3-3 30094.63
712: W. Szałapak - A. Suchodolski, 7.0, DS 16EW 3 NTW S6= 60042.67
813: I. Pikulski - K. Komorowicz, 8.0, DS 17EW 1 NTS DK-1 5064.67
813: I. Pikulski - K. Komorowicz, 8.0, DS 18EW 3 CS H3+1 13069.00
91: M. Rochowicz - Z. Sobczyk, 17.0, DS 19EW 7 CxN HA-5 110056.33
91: M. Rochowicz - Z. Sobczyk, 17.0, DS 20EW 4 SW SA-1 10017.12
102: W. Majewski - D. Marczak, 8.0, DS 21EW 3 NTN H2+3 69015.42
102: W. Majewski - D. Marczak, 8.0, DS 22EW 3 HW SJ+1 17054.70
113: J. Fituch - R. Rolka, 9.0, DS 23EW 3 CW DK+1 13023.33
113: J. Fituch - R. Rolka, 9.0, DS 24EW 1 NTS H6= 9089.60
124: S. Robel - J. Piernikowski, 12.0, KP/DS 25EW 3 NTS SQ+3 49067.33
124: S. Robel - J. Piernikowski, 12.0, KP/DS 26EW 3 NTS S5-1 10037.67
135: A. Bojda - S. Zagórski, 2.5, DS 1EW 1 NTN CA= 9048.00
135: A. Bojda - S. Zagórski, 2.5, DS 2EW 5 DN D4-3 30099.33
 +/-
 WYNIK54.24
 MIEJSCE88