Turniej na maksy

Poniedziałek, 17 lipca 2017

Wyniki z 19 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 17: J. Marcinkowski - S. Nadkierniczny, 7.0, DS, DS/67

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
112: W. Szałapak - A. Suchodolski, 7.0, DS 11NS 3 CN HT-1 5027.85
112: W. Szałapak - A. Suchodolski, 7.0, DS 12NS 3 SW HQ+2 20080.87
213: I. Pikulski - K. Komorowicz, 8.0, DS 13NS 2 NTS CK-2 2009.67
213: I. Pikulski - K. Komorowicz, 8.0, DS 14NS 3 NTE C2+2 46014.67
31: M. Rochowicz - Z. Sobczyk, 17.0, DS 15NS 4 CN D4= 13076.17
31: M. Rochowicz - Z. Sobczyk, 17.0, DS 16NS 3 NTW S9= 60057.33
42: W. Majewski - D. Marczak, 8.0, DS 17NS 1 NTS DK-1 5035.33
42: W. Majewski - D. Marczak, 8.0, DS 18NS 3 CS S5+2 15041.67
53: J. Fituch - R. Rolka, 9.0, DS 19NS 6 CxN DA-4 80047.67
53: J. Fituch - R. Rolka, 9.0, DS 20NS 2 SW C3+1 14066.11
64: S. Robel - J. Piernikowski, 12.0, KP/DS 21NS 6 NTN C6= 144098.62
64: S. Robel - J. Piernikowski, 12.0, KP/DS 22NS 3 HW SJ-1 10086.24
75: A. Bojda - S. Zagórski, 2.5, DS 23NS 2 SW DK+1 14051.33
75: A. Bojda - S. Zagórski, 2.5, DS 24NS 1 NTS S5+2 15068.12
86: W. Kubiński - P. Litwiński, 11.0, DS 25NS 6 NTN S9= 99088.67
86: W. Kubiński - P. Litwiński, 11.0, DS 26NS 3 NTS S5-1 10062.33
97: R. Łukomski - Z. Malkiewicz, 6.5, DS 1NS 1 NTN CA= 9052.00
97: R. Łukomski - Z. Malkiewicz, 6.5, DS 2NS 1 NTS HJ+2 15052.67
108: B. Radomska - J. Więcławski, 7.0, DS 3NS 4 SE D6-2 20083.56
108: B. Radomska - J. Więcławski, 7.0, DS 4NS 3 NTN D5+1 63044.67
119: K. Kukuła - P. Klubiński, 14.0, DS 5NS 3 HN C2-2 20010.74
119: K. Kukuła - P. Klubiński, 14.0, DS 6NS 1 NTxN S2= 18079.19
1210: J. Drozdowski - P. Kulesza, 17.0, DS 7NS 3 DS CQ= 11075.67
1210: J. Drozdowski - P. Kulesza, 17.0, DS 8NS 2 SN S7-1 5051.00
1311: B. Sokół - S. Greszta, 5.5, DS/OP 9NS 5 HxN SA-3 5006.00
1311: B. Sokół - S. Greszta, 5.5, DS/OP 10NS 3 SS D7+2 20073.98
 +/-
 WYNIK55.47
 MIEJSCE64