Turniej na maksy

Poniedziałek, 17 lipca 2017

Wyniki z 19 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 164: A. Matyasik - M. Adamczyk, 14.0, MP, MP/40

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1151: R. Cieślik - Z. Pierzynka, 3.5, MP 25EW 6 NTN S5= 99011.33
1151: R. Cieślik - Z. Pierzynka, 3.5, MP 26EW 3 NTS S5-2 20084.67
2152: B. Batkiewicz - M. Sady, 21.0, MP 1EW 1 NTN H4-1 5080.67
2152: B. Batkiewicz - M. Sady, 21.0, MP 2EW 3 NTS SJ-3 30099.33
3139: P. Skałacki - J. Jeleń, 9.0, MP 5EW 3 HN C2-1 10067.11
3139: P. Skałacki - J. Jeleń, 9.0, MP 6EW 1 NTxN S3= 18020.81
4140: J. Szafraniec - C. Myszczyszyn, 5.5, MP 9EW 2 HN CA-1 5033.67
4140: J. Szafraniec - C. Myszczyszyn, 5.5, MP 10EW 3 HE SK-2 20026.02
5141: W. Skoś - E. Somogyi, 3.5, MP 13EW 2 SE CA= 11082.67
5141: W. Skoś - E. Somogyi, 3.5, MP 14EW 3 NTE S6= 40033.00
6142: T. Bisping - J. Pasich, 12.0, MP 17EW 3 CS S5= 11033.00
6142: T. Bisping - J. Pasich, 12.0, MP 18EW 2 NTS S3-1 10084.67
7143: J. Wrześniak - D. Motyl, 4.0, MP 21EW 3 NTS SQ+2 66035.28
7143: J. Wrześniak - D. Motyl, 4.0, MP 22EW 3 DN H6-3 15048.99
8145: S. Sarat - M. Nanke, 8.0, MP 27EW 1 NTE D5+3 18091.06
8145: S. Sarat - M. Nanke, 8.0, MP 28EW 3 DS CQ+1 13057.58
9146: W. Dymek - A. Dymek, 4.5, MP 3EW 2 SE D8-1 10046.31
9146: W. Dymek - A. Dymek, 4.5, MP 4EW 3 NTN C4+1 63055.33
10147: M. Dąbek - L. Faber, 5.5, MP 7NS 4 DxN CQ-2 5003.67
10147: M. Dąbek - L. Faber, 5.5, MP 8NS 2 NTE S2-1 5063.33
11148: B. Lesiecka - K. Michałek, 14.0, MP/SL 11NS TD 50.00
11148: B. Lesiecka - K. Michałek, 14.0, MP/SL 12NS TD 50.00
12149: A. Brodowski - A. Klimkowicz, 2.0, MP 15NS 3 NTN S6+1 63097.65
12149: A. Brodowski - A. Klimkowicz, 2.0, MP 16NS 3 NTE S9= 60057.33
13150: K. Gałka - T. Biernat, 19.0, MP 19NS 6 DE SQ+1 139024.67
13150: K. Gałka - T. Biernat, 19.0, MP 20NS 2 SE D3= 11072.48
 +/-
 WYNIK54.25
 MIEJSCE87