Turniej na maksy

Poniedziałek, 17 lipca 2017

Wyniki z 19 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 162: H. Święch - S. Urbanowski, 14.0, MP, MP/40

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1149: A. Brodowski - A. Klimkowicz, 2.0, MP 21EW 6 HS SQ-2 20095.88
1149: A. Brodowski - A. Klimkowicz, 2.0, MP 22EW 4 HxW SJ-1 2003.36
2150: K. Gałka - T. Biernat, 19.0, MP 25EW 6 NTN HA= 99011.33
2150: K. Gałka - T. Biernat, 19.0, MP 26EW 3 NTS CT-1 10037.67
3151: R. Cieślik - Z. Pierzynka, 3.5, MP 1EW 2 SE DJ-4 2002.00
3151: R. Cieślik - Z. Pierzynka, 3.5, MP 2EW 2 NTS C2+1 15047.33
4152: B. Batkiewicz - M. Sady, 21.0, MP 5EW 2 DE CK= 9053.02
4152: B. Batkiewicz - M. Sady, 21.0, MP 6EW 1 NTxN S2= 18020.81
5139: P. Skałacki - J. Jeleń, 9.0, MP 9EW 3 SW DA-2 2005.33
5139: P. Skałacki - J. Jeleń, 9.0, MP 10EW 2 HE DK-1 10079.73
6140: J. Szafraniec - C. Myszczyszyn, 5.5, MP 13EW 3 SE CA-2 20037.33
6140: J. Szafraniec - C. Myszczyszyn, 5.5, MP 14EW 2 HE DT+2 17025.67
7141: W. Skoś - E. Somogyi, 3.5, MP 17EW 2 SE HT= 11085.33
7141: W. Skoś - E. Somogyi, 3.5, MP 18EW 3 SW CA= 14088.00
8143: J. Wrześniak - D. Motyl, 4.0, MP 23EW 3 SW DK= 14048.67
8143: J. Wrześniak - D. Motyl, 4.0, MP 24EW 1 NTS H6+2 15031.88
9144: M. Praszałowicz - H. Leskiewicz-Łazarska, 8.0, MP 27EW 4 HE D5-1 5035.87
9144: M. Praszałowicz - H. Leskiewicz-Łazarska, 8.0, MP 28EW 4 HN S5+1 65027.94
10145: S. Sarat - M. Nanke, 8.0, MP 3NS 4 DN HQ-2 10031.21
10145: S. Sarat - M. Nanke, 8.0, MP 4NS 3 NTN C4+2 66074.00
11146: W. Dymek - A. Dymek, 4.5, MP 7NS 3 DS CQ-1 10045.67
11146: W. Dymek - A. Dymek, 4.5, MP 8NS 3 HE S2= 14016.67
12147: M. Dąbek - L. Faber, 5.5, MP 11NS 3 DS S5-2 10012.08
12147: M. Dąbek - L. Faber, 5.5, MP 12NS 4 SW HQ+1 45034.90
13148: B. Lesiecka - K. Michałek, 14.0, MP/SL 15NS TD 50.00
13148: B. Lesiecka - K. Michałek, 14.0, MP/SL 16NS 3 NTE CJ= 60057.33
 +/-
 WYNIK40.73
 MIEJSCE293