Turniej na maksy

Poniedziałek, 17 lipca 2017

Wyniki z 19 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 160: W. Klapper - M. Chodacki, 26.0, SL/MP, MP/40

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1147: M. Dąbek - L. Faber, 5.5, MP 17EW 2 NTS SJ-3 15094.00
1147: M. Dąbek - L. Faber, 5.5, MP 18EW 4 NTN HA= 63026.67
2148: B. Lesiecka - K. Michałek, 14.0, MP/SL 21EW 3 NTS SJ+1 63057.53
2148: B. Lesiecka - K. Michałek, 14.0, MP/SL 22EW 4 HW SJ-1 10013.76
3149: A. Brodowski - A. Klimkowicz, 2.0, MP 25EW 6 CN HA= 92031.67
3149: A. Brodowski - A. Klimkowicz, 2.0, MP 26EW 3 NTxS S5= 7500.00
4150: K. Gałka - T. Biernat, 19.0, MP 1EW 1 NTN S4= 9048.00
4150: K. Gałka - T. Biernat, 19.0, MP 2EW 2 NTN D5+1 15047.33
5151: R. Cieślik - Z. Pierzynka, 3.5, MP 5EW 3 HN C2-2 20089.26
5151: R. Cieślik - Z. Pierzynka, 3.5, MP 6EW 2 HW S6+1 14087.92
6152: B. Batkiewicz - M. Sady, 21.0, MP 9EW 2 SE HA= 11045.67
6152: B. Batkiewicz - M. Sady, 21.0, MP 10EW 2 CS C4+2 13066.21
7139: P. Skałacki - J. Jeleń, 9.0, MP 13EW 3 SxW C8-2 50034.33
7139: P. Skałacki - J. Jeleń, 9.0, MP 14EW 2 HE DT= 11019.67
8141: W. Skoś - E. Somogyi, 3.5, MP 19EW 3 NTE H3+4 72049.67
8141: W. Skoś - E. Somogyi, 3.5, MP 20EW 2 HxS CA-2 50053.36
9142: T. Bisping - J. Pasich, 12.0, MP 23EW 2 SW DK+1 14048.67
9142: T. Bisping - J. Pasich, 12.0, MP 24EW 1 NTS H6+1 12061.74
10143: J. Wrześniak - D. Motyl, 4.0, MP 27NS 1 NTE D5+3 1808.94
10143: J. Wrześniak - D. Motyl, 4.0, MP 28NS 6 CN S5-1 10021.73
11144: M. Praszałowicz - H. Leskiewicz-Łazarska, 8.0, MP 3NS 3 SE D7-1 10053.69
11144: M. Praszałowicz - H. Leskiewicz-Łazarska, 8.0, MP 4NS 3 NTN H5+1 63044.67
12145: S. Sarat - M. Nanke, 8.0, MP 7NS 5 DN HA-2 20020.33
12145: S. Sarat - M. Nanke, 8.0, MP 8NS 2 SN S5= 11082.00
13146: W. Dymek - A. Dymek, 4.5, MP 11NS 2 NTN HT+2 18088.25
13146: W. Dymek - A. Dymek, 4.5, MP 12NS 4 SW HQ+1 45034.90
 +/-
 WYNIK47.31
 MIEJSCE216