Turniej na maksy

Poniedziałek, 17 lipca 2017

Wyniki z 19 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 16: A. Słowik - M. Słowik, 6.0, DS, DS/67

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
113: I. Pikulski - K. Komorowicz, 8.0, DS 7EW 1 SS CT+2 1404.67
113: I. Pikulski - K. Komorowicz, 8.0, DS 8EW 2 HE S2= 11064.00
21: M. Rochowicz - Z. Sobczyk, 17.0, DS 9EW 2 HN S5= 11012.33
21: M. Rochowicz - Z. Sobczyk, 17.0, DS 10EW 2 DS ST+3 15052.70
32: W. Majewski - D. Marczak, 8.0, DS 11EW 3 CN SQ-2 10087.92
32: W. Majewski - D. Marczak, 8.0, DS 12EW 4 SW S2+1 45065.10
43: J. Fituch - R. Rolka, 9.0, DS 13EW 2 HN C9+2 17046.33
43: J. Fituch - R. Rolka, 9.0, DS 14EW 5 HE DT-1 5014.33
54: S. Robel - J. Piernikowski, 12.0, KP/DS 15EW 1 NTN D6+1 12032.22
54: S. Robel - J. Piernikowski, 12.0, KP/DS 16EW 3 NTW ST+1 63077.67
65: A. Bojda - S. Zagórski, 2.5, DS 17EW 1 NTS D3+1 12024.67
65: A. Bojda - S. Zagórski, 2.5, DS 18EW 4 CS S5+1 15058.33
76: W. Kubiński - P. Litwiński, 11.0, DS 19EW 5 DE SQ+2 64030.33
76: W. Kubiński - P. Litwiński, 11.0, DS 20EW 3 NTW DA= 60061.07
87: R. Łukomski - Z. Malkiewicz, 6.5, DS 21EW 3 NTN C7+3 69015.42
87: R. Łukomski - Z. Malkiewicz, 6.5, DS 22EW 3 DN H8-3 15048.99
98: B. Radomska - J. Więcławski, 7.0, DS 23EW 4 SW DK= 62097.33
98: B. Radomska - J. Więcławski, 7.0, DS 24EW 1 NTS H9+2 15031.88
109: K. Kukuła - P. Klubiński, 14.0, DS 25EW 3 NTS ST+3 49067.33
109: K. Kukuła - P. Klubiński, 14.0, DS 26EW 3 NTS S2-2 20084.67
1110: J. Drozdowski - P. Kulesza, 17.0, DS 1EW 1 NTN CK+1 12012.67
1110: J. Drozdowski - P. Kulesza, 17.0, DS 2EW 3 NTS S8= 60020.67
1211: B. Sokół - S. Greszta, 5.5, DS/OP 3EW TD 50.00
1211: B. Sokół - S. Greszta, 5.5, DS/OP 4EW 5 SS H9-1 10097.33
1312: W. Szałapak - A. Suchodolski, 7.0, DS 5EW 2 HN C2+1 1404.03
1312: W. Szałapak - A. Suchodolski, 7.0, DS 6EW 2 SE H9-2 20011.08
 +/-
 WYNIK45.12
 MIEJSCE245