Turniej na maksy

Poniedziałek, 17 lipca 2017

Wyniki z 19 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 157: A. Borek - K. Dziadkowiec, 10.0, MP, MP/40

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1142: T. Bisping - J. Pasich, 12.0, MP 7EW 3 DS H3-2 20079.67
1142: T. Bisping - J. Pasich, 12.0, MP 8EW 3 SS H3-1 5049.00
2143: J. Wrześniak - D. Motyl, 4.0, MP 11EW 3 SxE CK-2 3006.04
2143: J. Wrześniak - D. Motyl, 4.0, MP 12EW 4 SW C6+2 48096.31
3144: M. Praszałowicz - H. Leskiewicz-Łazarska, 8.0, MP 15EW 2 NTS S8+2 1808.73
3144: M. Praszałowicz - H. Leskiewicz-Łazarska, 8.0, MP 16EW 3 NTE D5+2 66098.00
4145: S. Sarat - M. Nanke, 8.0, MP 19EW 6 DE SQ+1 139075.33
4145: S. Sarat - M. Nanke, 8.0, MP 20EW 4 SW C3= 62071.14
5146: W. Dymek - A. Dymek, 4.5, MP 23EW 2 SW DK+1 14048.67
5146: W. Dymek - A. Dymek, 4.5, MP 24EW 1 NTS H4+1 12061.74
6147: M. Dąbek - L. Faber, 5.5, MP 27EW 1 NTE DT+2 15083.11
6147: M. Dąbek - L. Faber, 5.5, MP 28EW 4 HN S5+1 65027.94
7148: B. Lesiecka - K. Michałek, 14.0, MP/SL 3EW 4 SE D8-2 20016.44
7148: B. Lesiecka - K. Michałek, 14.0, MP/SL 4EW 3 NTN C4+2 66026.00
8150: K. Gałka - T. Biernat, 19.0, MP 9EW 2 SE HA+1 14065.67
8150: K. Gałka - T. Biernat, 19.0, MP 10EW 3 HE DK-2 20026.02
9151: R. Cieślik - Z. Pierzynka, 3.5, MP 13EW 3 HS CK+1 17046.33
9151: R. Cieślik - Z. Pierzynka, 3.5, MP 14EW 4 HW DT-2 1006.33
10152: B. Batkiewicz - M. Sady, 21.0, MP 17NS 3 SxE H9= 5300.67
10152: B. Batkiewicz - M. Sady, 21.0, MP 18NS 3 SxE DJ= 5303.00
11139: P. Skałacki - J. Jeleń, 9.0, MP 21NS 3 NTS C2+2 66064.72
11139: P. Skałacki - J. Jeleń, 9.0, MP 22NS 3 HW SJ= 14063.42
12140: J. Szafraniec - C. Myszczyszyn, 5.5, MP 25NS 6 NTS S6= 99088.67
12140: J. Szafraniec - C. Myszczyszyn, 5.5, MP 26NS 3 NTS S5-1 10062.33
13141: W. Skoś - E. Somogyi, 3.5, MP 1NS 1 NTN S5= 9052.00
13141: W. Skoś - E. Somogyi, 3.5, MP 2NS 3 NTS S3= 60079.33
 +/-
 WYNIK50.25
 MIEJSCE155