Turniej na maksy

Poniedziałek, 17 lipca 2017

Wyniki z 19 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 154: T. Garbacik - G. Superson, 23.0, MP, MP/40

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1141: W. Skoś - E. Somogyi, 3.5, MP 5EW 3 NTS DQ-2 20089.26
1141: W. Skoś - E. Somogyi, 3.5, MP 6EW 3 HW CA= 14087.92
2142: T. Bisping - J. Pasich, 12.0, MP 9EW 2 SE HA+1 14065.67
2142: T. Bisping - J. Pasich, 12.0, MP 10EW 3 HE DK-2 20026.02
3143: J. Wrześniak - D. Motyl, 4.0, MP 13EW 4 HxS CK= 7905.67
3143: J. Wrześniak - D. Motyl, 4.0, MP 14EW 3 NTW D4+2 46085.33
4144: M. Praszałowicz - H. Leskiewicz-Łazarska, 8.0, MP 17EW 3 CN S5+1 13018.00
4144: M. Praszałowicz - H. Leskiewicz-Łazarska, 8.0, MP 18EW 3 CS CJ+1 13069.00
5145: S. Sarat - M. Nanke, 8.0, MP 21EW 3 NTS SQ+1 63057.53
5145: S. Sarat - M. Nanke, 8.0, MP 22EW 3 DxN H6-3 50074.50
6146: W. Dymek - A. Dymek, 4.5, MP 25EW 6 CN S2= 92031.67
6146: W. Dymek - A. Dymek, 4.5, MP 26EW 3 NTS S5-2 20084.67
7147: M. Dąbek - L. Faber, 5.5, MP 1EW 1 NTN SJ= 9048.00
7147: M. Dąbek - L. Faber, 5.5, MP 2EW 3 NTN CA= 60020.67
8149: A. Brodowski - A. Klimkowicz, 2.0, MP 7EW 3 DS CQ= 11024.33
8149: A. Brodowski - A. Klimkowicz, 2.0, MP 8EW 3 HW S5= 14083.33
9150: K. Gałka - T. Biernat, 19.0, MP 11EW 3 CN HT-1 5072.15
9150: K. Gałka - T. Biernat, 19.0, MP 12EW 1 SE HQ+4 20019.13
10151: R. Cieślik - Z. Pierzynka, 3.5, MP 15NS 3 CN D4+2 15087.25
10151: R. Cieślik - Z. Pierzynka, 3.5, MP 16NS 3 NTW S9-2 20097.33
11152: B. Batkiewicz - M. Sady, 21.0, MP 19NS 6 DE SQ+1 139024.67
11152: B. Batkiewicz - M. Sady, 21.0, MP 20NS 3 NTE H8+1 63021.14
12139: P. Skałacki - J. Jeleń, 9.0, MP 23NS 3 DxN HJ-2 5004.67
12139: P. Skałacki - J. Jeleń, 9.0, MP 24NS 3 CxW DJ-4 80099.66
13140: J. Szafraniec - C. Myszczyszyn, 5.5, MP 27NS 4 HE D5-1 5064.13
13140: J. Szafraniec - C. Myszczyszyn, 5.5, MP 28NS 3 NTS S6-1 10021.73
 +/-
 WYNIK53.21
 MIEJSCE107