Turniej na maksy

Poniedziałek, 17 lipca 2017

Wyniki z 19 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 15: L. Haber - A. Sobina, 7.0, DS/OP, DS/67

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
12: W. Majewski - D. Marczak, 8.0, DS 13NS 4 HN C4= 62078.33
12: W. Majewski - D. Marczak, 8.0, DS 14NS 3 NTE S7= 40067.00
23: J. Fituch - R. Rolka, 9.0, DS 15NS 3 CN CT= 11064.09
23: J. Fituch - R. Rolka, 9.0, DS 16NS 3 NTE H4+1 63022.33
34: S. Robel - J. Piernikowski, 12.0, KP/DS 17NS 1 NTS DK+3 18092.00
34: S. Robel - J. Piernikowski, 12.0, KP/DS 18NS 3 NTN SJ= 60060.33
45: A. Bojda - S. Zagórski, 2.5, DS 19NS 6 SxN DA-4 80047.67
45: A. Bojda - S. Zagórski, 2.5, DS 20NS 3 NTE D3-1 10082.88
56: W. Kubiński - P. Litwiński, 11.0, DS 21NS 3 NTN S7= 60027.74
56: W. Kubiński - P. Litwiński, 11.0, DS 22NS 5 DN CA-4 20040.94
67: R. Łukomski - Z. Malkiewicz, 6.5, DS 23NS 4 SE DA= 6202.67
67: R. Łukomski - Z. Malkiewicz, 6.5, DS 24NS 1 NTS H6+2 15068.12
78: B. Radomska - J. Więcławski, 7.0, DS 25NS 3 NTS S6+3 49032.67
78: B. Radomska - J. Więcławski, 7.0, DS 26NS 3 NTS S5-2 20015.33
89: K. Kukuła - P. Klubiński, 14.0, DS 1NS 1 NTN S5-1 5019.33
89: K. Kukuła - P. Klubiński, 14.0, DS 2NS 2 DS SJ+1 11036.67
910: J. Drozdowski - P. Kulesza, 17.0, DS 3NS 3 HxS SK-2 3006.38
910: J. Drozdowski - P. Kulesza, 17.0, DS 4NS 1 NTN C4+3 18012.67
1011: B. Sokół - S. Greszta, 5.5, DS/OP 5NS 2 DE CK+1 11022.82
1011: B. Sokół - S. Greszta, 5.5, DS/OP 6NS 2 HxE S5-1 20088.92
1112: W. Szałapak - A. Suchodolski, 7.0, DS 7NS 3 DS HA= 11075.67
1112: W. Szałapak - A. Suchodolski, 7.0, DS 8NS 3 HE S2-1 5063.33
1213: I. Pikulski - K. Komorowicz, 8.0, DS 9NS 3 HxN SA-1 10061.00
1213: I. Pikulski - K. Komorowicz, 8.0, DS 10NS 3 CN HA-2 2000.68
131: M. Rochowicz - Z. Sobczyk, 17.0, DS 11NS 3 SE CK-1 5040.60
131: M. Rochowicz - Z. Sobczyk, 17.0, DS 12NS 4 SW S2+1 45034.90
 +/-
 WYNIK44.81
 MIEJSCE250