Turniej na maksy

Poniedziałek, 17 lipca 2017

Wyniki z 19 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 14: A. Chodowski - A. Szczotka, 3.5, DS, DS/67

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
110: J. Drozdowski - P. Kulesza, 17.0, DS 17EW 1 NTS D6+1 12024.67
110: J. Drozdowski - P. Kulesza, 17.0, DS 18EW 3 NTS S6+2 66011.67
211: B. Sokół - S. Greszta, 5.5, DS/OP 19EW 3 DE SQ+4 1905.67
211: B. Sokół - S. Greszta, 5.5, DS/OP 20EW 4 SE D3-1 10017.12
312: W. Szałapak - A. Suchodolski, 7.0, DS 21EW 3 NTS S2+2 66035.28
312: W. Szałapak - A. Suchodolski, 7.0, DS 22EW 4 HxW SJ-2 5000.34
413: I. Pikulski - K. Komorowicz, 8.0, DS 23EW 2 SW DK= 11019.67
413: I. Pikulski - K. Komorowicz, 8.0, DS 24EW 1 SN HK+1 11069.13
51: M. Rochowicz - Z. Sobczyk, 17.0, DS 25EW 4 HS SQ+1 45097.67
51: M. Rochowicz - Z. Sobczyk, 17.0, DS 26EW 3 NTS S5-1 10037.67
62: W. Majewski - D. Marczak, 8.0, DS 1EW 1 NTS H7+1 12012.67
62: W. Majewski - D. Marczak, 8.0, DS 2EW 3 DN D4-1 10087.33
73: J. Fituch - R. Rolka, 9.0, DS 3EW 3 SE D6-1 10046.31
73: J. Fituch - R. Rolka, 9.0, DS 4EW 3 NTN C4+3 69010.33
84: S. Robel - J. Piernikowski, 12.0, KP/DS 5EW 3 NTS DQ-3 30097.98
84: S. Robel - J. Piernikowski, 12.0, KP/DS 6EW 1 NTW S6+2 15094.29
95: A. Bojda - S. Zagórski, 2.5, DS 7EW 3 DS HA+1 1308.33
95: A. Bojda - S. Zagórski, 2.5, DS 8EW 1 NTE D2-1 5036.67
106: W. Kubiński - P. Litwiński, 11.0, DS 9EW 1 SE D7+1 11045.67
106: W. Kubiński - P. Litwiński, 11.0, DS 10EW 2 CS D7+3 15052.70
117: R. Łukomski - Z. Malkiewicz, 6.5, DS 11EW 3 HW SA-1 5059.40
117: R. Łukomski - Z. Malkiewicz, 6.5, DS 12EW 4 SW S2+1 45065.10
128: B. Radomska - J. Więcławski, 7.0, DS 13EW 3 HS CK= 14057.67
128: B. Radomska - J. Więcławski, 7.0, DS 14EW 3 NTW D2-1 5014.33
139: K. Kukuła - P. Klubiński, 14.0, DS 15EW 1 DN CT+1 9041.61
139: K. Kukuła - P. Klubiński, 14.0, DS 16EW 3 NTE H4+1 63077.67
 +/-
 WYNIK43.34
 MIEJSCE269