Turniej na maksy

Poniedziałek, 17 lipca 2017

Wyniki z 19 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 134: F. Wawrzon - A. Mraz, 1.5, MP/-, MP/137

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1119: J. Wielgus - R. Mostek, 8.0, MP 1NS PASS 031.67
1119: J. Wielgus - R. Mostek, 8.0, MP 2NS 2 DN D4= 9025.00
2120: M. Rodzaj - R. Skotarski, 19.0, MP 3NS 3 NTW DK= 6000.34
2120: M. Rodzaj - R. Skotarski, 19.0, MP 4NS 3 NTN S6+1 63044.67
3121: K. Jakubas - A. Pietrucha, 10.0, MP 5NS 2 NTS CQ= 12089.26
3121: K. Jakubas - A. Pietrucha, 10.0, MP 6NS 2 HE D9+1 14012.08
4122: Z. Świderek - W. Słowik, 15.0, MP 7NS 3 NTN H5-3 3009.00
4122: Z. Świderek - W. Słowik, 15.0, MP 8NS 2 NTS H5-3 1506.33
5123: J. Stępień - A. Stono, 15.0, MP/PK 9NS 3 H xN CA-2 3009.67
5123: J. Stępień - A. Stono, 15.0, MP/PK 10NS 2 DS H8+3 15047.30
6124: W. Kotelon - S. Drwal, 4.5, MP 11NS 3 NTN H10= 40096.64
6124: W. Kotelon - S. Drwal, 4.5, MP 12NS 4 SW HQ+2 4803.69
7125: M. Kuczkowski - K. Ziewacz, 7.5, MP 13NS 2 H xW D6-4 110099.67
7125: M. Kuczkowski - K. Ziewacz, 7.5, MP 14NS 3 NTE C2+1 43038.00
8126: M. Grabiec - B. Krawczyk, 12.0, MP 15NS 3 NTN D4-3 3005.37
8126: M. Grabiec - B. Krawczyk, 12.0, MP 16NS 5 NTE D7= 6602.00
9127: Z. Sacha - K. Szkołut, 6.0, MP 17NS 4 HN D3-4 2002.33
9127: Z. Sacha - K. Szkołut, 6.0, MP 18NS 3 DS S8+2 15041.67
10128: Z. Wróbel - A. Kuchta, 4.5, MP 19NS 3 NTE SQ+1 63083.67
10128: Z. Wróbel - A. Kuchta, 4.5, MP 20NS 1 NT xN CK-1 20054.70
11129: T. Murczek - K. Szkołut, 16.0, MP 21NS 6 HS SQ-1 10015.07
11129: T. Murczek - K. Szkołut, 16.0, MP 22NS 4 S xS HK-5 11005.04
12130: B. Lesiecki - A. Hycnar, 25.0, MP/PK 23NS 3 SE DA+1 17016.33
12130: B. Lesiecki - A. Hycnar, 25.0, MP/PK 24NS 1 NTE D2-1 505.71
13131: B. Micek - M. Surmiak, 12.0, MP 25NS 6 CN HA= 92068.33
13131: B. Micek - M. Surmiak, 12.0, MP 26NS 3 NTS S5-2 20015.33
14132: D. Sosin - S. Reising, 8.0, MP 27NS 4 HE D2-1 5064.13
14132: D. Sosin - S. Reising, 8.0, MP 28NS 3 NTS S2-1 10021.73
15133: A. Krysa - J. Jurkiewicz, 21.0, MP/PK 29NS 3 S xN HA-3 8007.26
15133: A. Krysa - J. Jurkiewicz, 21.0, MP/PK 30NS 3 H xN DA-3 5007.26
 +/-
 WYNIK30.98
 MIEJSCE314