Turniej na maksy

Poniedziałek, 17 lipca 2017

Wyniki z 19 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 133: A. Krysa - J. Jurkiewicz, 21.0, MP/PK, MP/137

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1120: M. Rodzaj - R. Skotarski, 19.0, MP 11NS 3 CN H10-2 10012.08
1120: M. Rodzaj - R. Skotarski, 19.0, MP 12NS 4 SW HQ+1 45034.90
2124: W. Kotelon - S. Drwal, 4.5, MP 5NS 3 HS DQ-1 10032.89
2124: W. Kotelon - S. Drwal, 4.5, MP 6NS 2 HW H4= 11027.85
3123: J. Stępień - A. Stono, 15.0, MP/PK 19NS 5 DE SQ+2 64069.67
3123: J. Stępień - A. Stono, 15.0, MP/PK 20NS 3 SW HK+3 23051.01
4130: B. Lesiecki - A. Hycnar, 25.0, MP/PK 15EW 3 NTN SA-3 30094.63
4130: B. Lesiecki - A. Hycnar, 25.0, MP/PK 16EW 3 NTE H2+1 63077.67
5126: M. Grabiec - B. Krawczyk, 12.0, MP 13NS 3 HN C4+1 17053.67
5126: M. Grabiec - B. Krawczyk, 12.0, MP 14NS 3 NTE C9+3 4903.00
6129: T. Murczek - K. Szkołut, 16.0, MP 17NS 1 NTN S5+3 18092.00
6129: T. Murczek - K. Szkołut, 16.0, MP 18NS 3 NTS H2+2 66088.33
7121: K. Jakubas - A. Pietrucha, 10.0, MP 21NS 3 NTN S7+1 63042.47
7121: K. Jakubas - A. Pietrucha, 10.0, MP 22NS 3 HW SJ= 14063.42
8132: D. Sosin - S. Reising, 8.0, MP 1NS 1 NTN S6+1 12087.33
8132: D. Sosin - S. Reising, 8.0, MP 2NS 3 NTS C3= 60079.33
9119: J. Wielgus - R. Mostek, 8.0, MP 3EW 2 SE D6-1 10046.31
9119: J. Wielgus - R. Mostek, 8.0, MP 4EW 3 NTN D5= 60082.33
10122: Z. Świderek - W. Słowik, 15.0, MP 25EW 5 NTS SQ+1 49067.33
10122: Z. Świderek - W. Słowik, 15.0, MP 26EW 3 DN SK-1 10037.67
11127: Z. Sacha - K. Szkołut, 6.0, MP 23EW 3 SE DA= 14048.67
11127: Z. Sacha - K. Szkołut, 6.0, MP 24EW 2 CW DJ-3 15031.88
12125: M. Kuczkowski - K. Ziewacz, 7.5, MP 27EW 3 NTE D6= 40096.80
12125: M. Kuczkowski - K. Ziewacz, 7.5, MP 28EW 3 NTS S4-1 10078.27
13128: Z. Wróbel - A. Kuchta, 4.5, MP 9EW 4 H xN H2-3 50094.00
13128: Z. Wróbel - A. Kuchta, 4.5, MP 10EW 2 H xE HA-1 20026.02
14131: B. Micek - M. Surmiak, 12.0, MP 7EW 3 DN CQ-1 10054.33
14131: B. Micek - M. Surmiak, 12.0, MP 8EW 2 NTN D5-2 10058.00
15134: F. Wawrzon - A. Mraz, 1.5, MP/- 29EW 3 S xN HA-3 80092.74
15134: F. Wawrzon - A. Mraz, 1.5, MP/- 30EW 3 H xN DA-3 50092.74
 +/-
 WYNIK60.58
 MIEJSCE14