Turniej na maksy

Poniedziałek, 17 lipca 2017

Wyniki z 19 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 129: T. Murczek - K. Szkołut, 16.0, MP, MP/137

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1122: Z. Świderek - W. Słowik, 15.0, MP 5NS 2 HN DA-1 10032.89
1122: Z. Świderek - W. Słowik, 15.0, MP 6NS 2 HE C4+1 14012.08
2125: M. Kuczkowski - K. Ziewacz, 7.5, MP 9NS 2 HN SA= 11087.67
2125: M. Kuczkowski - K. Ziewacz, 7.5, MP 10NS 3 DN S10+1 13033.79
3132: D. Sosin - S. Reising, 8.0, MP 13NS 4 H xN C3-1 2009.67
3132: D. Sosin - S. Reising, 8.0, MP 14NS 2 HE D10+1 14077.00
4128: Z. Wróbel - A. Kuchta, 4.5, MP 23NS 2 SE DA+2 17016.33
4128: Z. Wróbel - A. Kuchta, 4.5, MP 24NS 1 DE C10-2 10019.46
5130: B. Lesiecki - A. Hycnar, 25.0, MP/PK 25EW 3 NTS SJ+3 49067.33
5130: B. Lesiecki - A. Hycnar, 25.0, MP/PK 26EW 3 NTS S5-1 10037.67
6133: A. Krysa - J. Jurkiewicz, 21.0, MP/PK 17EW 1 NTN S5+3 1808.00
6133: A. Krysa - J. Jurkiewicz, 21.0, MP/PK 18EW 3 NTS H2+2 66011.67
7123: J. Stępień - A. Stono, 15.0, MP/PK 15EW 1 DN C10-1 10058.72
7123: J. Stępień - A. Stono, 15.0, MP/PK 16EW 3 NTW S10= 60042.67
8121: K. Jakubas - A. Pietrucha, 10.0, MP 19EW 5 DE SQ+2 64030.33
8121: K. Jakubas - A. Pietrucha, 10.0, MP 20EW 4 SW DA-2 2004.36
9124: W. Kotelon - S. Drwal, 4.5, MP 1EW 3 DS SA-1 5080.67
9124: W. Kotelon - S. Drwal, 4.5, MP 2EW 3 NTN C4= 60020.67
10127: Z. Sacha - K. Szkołut, 6.0, MP 29EW 2 H xW SK-2 5002.52
10127: Z. Sacha - K. Szkołut, 6.0, MP 30EW 3 HN DK-3 15040.50
11134: F. Wawrzon - A. Mraz, 1.5, MP/- 21EW 6 HS SQ-1 10084.93
11134: F. Wawrzon - A. Mraz, 1.5, MP/- 22EW 4 S xS HK-5 110094.96
12131: B. Micek - M. Surmiak, 12.0, MP 3NS 3 SW DK= 14018.12
12131: B. Micek - M. Surmiak, 12.0, MP 4NS 3 NTN HJ+1 63044.67
13120: M. Rodzaj - R. Skotarski, 19.0, MP 27NS 2 HE D6+1 14026.60
13120: M. Rodzaj - R. Skotarski, 19.0, MP 28NS 3 NTS S6-1 10021.73
14119: J. Wielgus - R. Mostek, 8.0, MP 11NS 3 SE CK-2 10060.40
14119: J. Wielgus - R. Mostek, 8.0, MP 12NS 4 SW HJ+2 4803.69
15126: M. Grabiec - B. Krawczyk, 12.0, MP 7EW 2 DS CJ+1 11024.33
15126: M. Grabiec - B. Krawczyk, 12.0, MP 8EW 2 HE D2+1 14083.33
 +/-
 WYNIK38.56
 MIEJSCE301