Turniej na maksy

Poniedziałek, 17 lipca 2017

Wyniki z 19 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 121: K. Jakubas - A. Pietrucha, 10.0, MP, MP/137

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1131: B. Micek - M. Surmiak, 12.0, MP 15EW 3 NTN D4-2 20082.55
1131: B. Micek - M. Surmiak, 12.0, MP 16EW 3 NTE SJ+1 63077.67
2119: J. Wielgus - R. Mostek, 8.0, MP 13EW 3 SE CA-2 20037.33
2119: J. Wielgus - R. Mostek, 8.0, MP 14EW 3 NTE S7+1 43062.00
3134: F. Wawrzon - A. Mraz, 1.5, MP/- 5EW 2 NTS CQ= 12010.74
3134: F. Wawrzon - A. Mraz, 1.5, MP/- 6EW 2 HE D9+1 14087.92
4123: J. Stępień - A. Stono, 15.0, MP/PK 17NS 1 NTS D3+1 12075.33
4123: J. Stępień - A. Stono, 15.0, MP/PK 18NS 3 NTN SJ= 60060.33
5127: Z. Sacha - K. Szkołut, 6.0, MP 11NS 3 SE CK-2 10060.40
5127: Z. Sacha - K. Szkołut, 6.0, MP 12NS 4 SW HQ+1 45034.90
6126: M. Grabiec - B. Krawczyk, 12.0, MP 25NS 3 NTS SQ+3 49032.67
6126: M. Grabiec - B. Krawczyk, 12.0, MP 26NS 3 NTS S5-1 10062.33
7133: A. Krysa - J. Jurkiewicz, 21.0, MP/PK 21EW 3 NTN S7+1 63057.53
7133: A. Krysa - J. Jurkiewicz, 21.0, MP/PK 22EW 3 HW SJ= 14036.58
8129: T. Murczek - K. Szkołut, 16.0, MP 19NS 5 DE SQ+2 64069.67
8129: T. Murczek - K. Szkołut, 16.0, MP 20NS 4 SW DA-2 20095.64
9132: D. Sosin - S. Reising, 8.0, MP 23NS 2 SW DK+1 14051.33
9132: D. Sosin - S. Reising, 8.0, MP 24NS 1 NTE D2-3 15068.12
10124: W. Kotelon - S. Drwal, 4.5, MP 27NS 3 NTW C5-3 15097.24
10124: W. Kotelon - S. Drwal, 4.5, MP 28NS 4 HN S5+1 65072.06
11120: M. Rodzaj - R. Skotarski, 19.0, MP 7NS 3 DS CQ= 11075.67
11120: M. Rodzaj - R. Skotarski, 19.0, MP 8NS 2 SN S6= 11082.00
12122: Z. Świderek - W. Słowik, 15.0, MP 9EW 4 SE D7-2 2005.33
12122: Z. Świderek - W. Słowik, 15.0, MP 10EW 1 NTE DK= 9092.56
13125: M. Kuczkowski - K. Ziewacz, 7.5, MP 1EW 1 NTN S5-1 5080.67
13125: M. Kuczkowski - K. Ziewacz, 7.5, MP 2EW 3 NTN C4= 60020.67
14130: B. Lesiecki - A. Hycnar, 25.0, MP/PK 29EW 2 NTS H6-1 10033.86
14130: B. Lesiecki - A. Hycnar, 25.0, MP/PK 30EW 3 NTE C4= 40060.45
15128: Z. Wróbel - A. Kuchta, 4.5, MP 3EW 3 SE D8-1 10046.31
15128: Z. Wróbel - A. Kuchta, 4.5, MP 4EW 4 SS DJ+1 65033.33
 +/-
 WYNIK58.77
 MIEJSCE32