Turniej na maksy

Poniedziałek, 17 lipca 2017

Wyniki z 19 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 120: M. Rodzaj - R. Skotarski, 19.0, MP, MP/137

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1133: A. Krysa - J. Jurkiewicz, 21.0, MP/PK 11EW 3 CN H10-2 10087.92
1133: A. Krysa - J. Jurkiewicz, 21.0, MP/PK 12EW 4 SW HQ+1 45065.10
2134: F. Wawrzon - A. Mraz, 1.5, MP/- 3EW 3 NTW DK= 60099.66
2134: F. Wawrzon - A. Mraz, 1.5, MP/- 4EW 3 NTN S6+1 63055.33
3122: Z. Świderek - W. Słowik, 15.0, MP 15NS 3 NTS C7-2 20017.45
3122: Z. Świderek - W. Słowik, 15.0, MP 16NS 3 NTW S9= 60057.33
4126: M. Grabiec - B. Krawczyk, 12.0, MP 9NS 3 D xS HJ-3 5006.00
4126: M. Grabiec - B. Krawczyk, 12.0, MP 10NS 3 H xE DK-2 50096.62
5125: M. Kuczkowski - K. Ziewacz, 7.5, MP 23NS 2 SW DK+1 14051.33
5125: M. Kuczkowski - K. Ziewacz, 7.5, MP 24NS 1 NTE S9-4 20092.95
6132: D. Sosin - S. Reising, 8.0, MP 19EW 6 DE SQ+1 139075.33
6132: D. Sosin - S. Reising, 8.0, MP 20EW 3 NTE D2= 60061.07
7128: Z. Wróbel - A. Kuchta, 4.5, MP 17NS 1 NTS D6+1 12075.33
7128: Z. Wróbel - A. Kuchta, 4.5, MP 18NS 3 NTS S6+3 69098.00
8131: B. Micek - M. Surmiak, 12.0, MP 21NS 6 HS C2-1 10015.07
8131: B. Micek - M. Surmiak, 12.0, MP 22NS 5 D xN H6-5 11005.04
9123: J. Stępień - A. Stono, 15.0, MP/PK 25NS 3 NTS SQ+3 49032.67
9123: J. Stępień - A. Stono, 15.0, MP/PK 26NS 3 NTS S5-1 10062.33
10119: J. Wielgus - R. Mostek, 8.0, MP 5NS 2 HN C2-1 10032.89
10119: J. Wielgus - R. Mostek, 8.0, MP 6NS TD 60.00
11121: K. Jakubas - A. Pietrucha, 10.0, MP 7EW 3 DS CQ= 11024.33
11121: K. Jakubas - A. Pietrucha, 10.0, MP 8EW 2 SN S6= 11018.00
12124: W. Kotelon - S. Drwal, 4.5, MP 29EW 2 SN C6-2 20060.45
12124: W. Kotelon - S. Drwal, 4.5, MP 30EW 2 H xN DK-2 30048.10
13129: T. Murczek - K. Szkołut, 16.0, MP 27EW 2 HE D6+1 14073.40
13129: T. Murczek - K. Szkołut, 16.0, MP 28EW 3 NTS S6-1 10078.27
14127: Z. Sacha - K. Szkołut, 6.0, MP 1EW 2 NTS SJ-1 5080.67
14127: Z. Sacha - K. Szkołut, 6.0, MP 2EW 3 NTN S6-1 10087.33
15130: B. Lesiecki - A. Hycnar, 25.0, MP/PK 13EW 4 HS CK= 62021.67
15130: B. Lesiecki - A. Hycnar, 25.0, MP/PK 14EW 3 NTE C2= 40033.00
 +/-
 WYNIK55.76
 MIEJSCE61