Turniej na maksy

Poniedziałek, 17 lipca 2017

Wyniki z 19 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 11: B. Sokół - S. Greszta, 5.5, DS/OP, DS/67

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
15: A. Bojda - S. Zagórski, 2.5, DS 15NS 1 DN CT+1 9058.39
15: A. Bojda - S. Zagórski, 2.5, DS 16NS 2 NTE SJ+1 15073.00
214: A. Chodowski - A. Szczotka, 3.5, DS 19NS 3 DE SQ+4 19094.33
214: A. Chodowski - A. Szczotka, 3.5, DS 20NS 4 SE D3-1 10082.88
36: W. Kubiński - P. Litwiński, 11.0, DS 23NS 2 SW DK= 11080.33
36: W. Kubiński - P. Litwiński, 11.0, DS 24NS TD 50.00
419: A. Jankowska - M. Pastudzki, 5.5, DS 11NS 3 NTS S5-1 5027.85
419: A. Jankowska - M. Pastudzki, 5.5, DS 12NS 4 SW DA+1 45034.90
57: R. Łukomski - Z. Malkiewicz, 6.5, DS 17NS 1 NTS SJ-2 10023.33
57: R. Łukomski - Z. Malkiewicz, 6.5, DS 18NS 3 SxW S2= 5303.00
618: S. Kulpaczyński - W. Potoczny, 10.0, DS 13NS 6 HxN SA-2 5004.33
618: S. Kulpaczyński - W. Potoczny, 10.0, DS 14NS 3 NTE S8+1 43038.00
74: S. Robel - J. Piernikowski, 12.0, KP/DS 1EW 1 NTN CA= 9048.00
74: S. Robel - J. Piernikowski, 12.0, KP/DS 2EW 2 NTN CA+1 15047.33
83: J. Fituch - R. Rolka, 9.0, DS 7EW 1 SxS CQ+1 3602.67
83: J. Fituch - R. Rolka, 9.0, DS 8EW 2 SN S6+1 1409.00
92: W. Majewski - D. Marczak, 8.0, DS 25EW 3 NTN H4+3 49067.33
92: W. Majewski - D. Marczak, 8.0, DS 26EW 3 NTS S5-1 10037.67
1015: L. Haber - A. Sobina, 7.0, DS/OP 5EW 2 DE CK+1 11077.18
1015: L. Haber - A. Sobina, 7.0, DS/OP 6EW 2 HxE S5-1 20011.08
1120: M. Krzypkowski - J. Neter, 6.5, DS 21EW 3 NTS D4+3 69015.42
1120: M. Krzypkowski - J. Neter, 6.5, DS 22EW 4 DN H8-4 20059.06
1216: A. Słowik - M. Słowik, 6.0, DS 3NS TD 50.00
1216: A. Słowik - M. Słowik, 6.0, DS 4NS 5 SS H9-1 1002.67
1317: J. Marcinkowski - S. Nadkierniczny, 7.0, DS 9EW 5 HxN SA-3 50094.00
1317: J. Marcinkowski - S. Nadkierniczny, 7.0, DS 10EW 3 SS D7+2 20026.02
 +/-
 WYNIK42.99
 MIEJSCE270