Turniej na maksy
Piątek, 14 lipca 2017
Wyniki z 4 ośrodków
Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij tutaj, żeby pobrać plik z rozkładami.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-ce
nr
nazwiska
wk
okręg
ośrodek
+/-
%
pkl
1
32
Zdzisław Konieczny
Roman Sadowski
3.0
2.0
WP
WP/254
64.63
8
2
20
Kamila Kukuła
Janusz Drozdowski
5.0
12.0
DS
DS/67
62.95
8
3
23
Andrzej Drgas
Ryszard Jakubczak
2.5
2.5
LB
LB/265
62.53
7
4
6
Andrzej Suchodolski
Sławomir Zagórski
4.0
2.5
DS
DS/67
61.19
6
5
40
Anna Kondyjowska
Eugeniusz Kozak
3.0
1.0
ZP
ZP/308
60.17
5
6
24
Jerzy Ryndak
Sławomir Rutecki
5.0
7.0
LB
LB/265
58.89
4
7
26
Andrzej Szkiel
Tadeusz Wolniczak
3.0
5.0
LB
LB/265
58.60
4
8
8
Leszek Haber
Andrzej Sobina
4.0
3.0
DS
OP
DS/67
57.90
3
9
39
Lech Sulżycki
Wiesław Rozsędowski
7.0
0.0
ZP
ZP/308
55.97
2
10
33
Ryszard Nowicki
Jerzy Stefanowski
4.0
4.0
WP
WP/254
55.31
2
11
17
Marcin Motykiewicz
Ryszard Wiącek
4.0
2.0
DS
DS/67
55.03
2
12
16
Dariusz Marczak
Waldemar Majewski
5.0
3.0
DS
DS/67
54.98
2
13
38
Maciej Masłowski
Tomasz Powęzka
2.0
1.5
WP
WP/254
54.89
2
14
15
Kazimierz Komorowicz
Ireneusz Pikulski
4.0
4.0
DS
DS/67
54.70
1
15
21
Tadeusz Birecki
Adolf Bogusz
5.0
5.0
LB
LB/265
54.66
1
16
34
Janusz Kopras
Małgorzata Węglewska
3.0
0.5
WP
WP/254
53.81
1
17
36
Andrzej Zielonacki
Małgorzata Zielonacka
1.5
2.0
WP
WP/254
51.62
1
18
13
Dariusz Budnik
Piotr Klubiński
2.5
9.0
DS
DS/67
51.33
1
19
7
Bogdan Sokół
Andrzej Bojda
4.0
0.0
DS
DS/67
49.83
1
20
9
Jan Regdosz
Andrzej Romański
0.0
0.0
DS
DS/67
49.35
1
21
22
Halina Szajowska
Wiesław Wiśniewski
3.0
5.0
LB
LB/265
48.37
22
4
Wojciech Potoczny
Stanisław Kulpaczyński
5.0
5.0
DS
DS/67
48.29
23
19
Wojciech Skonieczny
Janusz Piernikowski
5.0
7.0
DS
DS/67
47.19
24
12
Anna Jankowska
Aleksander Czajka
3.0
7.0
DS
DS/67
46.78
25
30
Andrzej Ostrowski
Hanna Sobczuk
2.0
1.0
WP
WP/254
46.77
26
11
Lech Warężak
Zbigniew Sobczyk
9.0
12.0
DS
DS/67
46.44
27
2
Wiesław Kubiński
Paweł Litwiński
4.0
7.0
DS
DS/67
46.44
28
18
Jerzy Więcławski
Barbara Radomska
4.0
3.0
DS
DS/67
46.16
29
14
Janisław Fituch
Ryszard Rolka
4.0
5.0
DS
DS/67
45.90
30
29
Wojciech Kaniewski
Paweł Siwak
4.0
2.0
WP
WP/254
44.83
31
1
Stanisław Zapaśnik
Jerzy Neter
3.0
5.0
DS
DS/67
43.70
32
35
Barbara Speth
Sławomir Speth
1.5
1.0
WP
WP/254
43.26
33
42
Franciszek Daniel
Jan Antoniewicz
0.0
0.0
ZP/308
42.86
34
5
Paweł Dąbrowski
Jarosław Chłądowicz
0.0
0.5
DS
DS/67
42.81
35
41
Stanisław Januszewski
Wincenty Glina
0.0
0.0
ZP/308
41.00
36
25
Barbara Celewicz
Stefan Waga
2.0
4.0
LB
LB/265
40.42
37
3
Marian Krzypkowski
Andrzej Chodowski
1.5
1.5
DS
DS/67
39.78
38
27
Mieczysław Skowroński
Wojciech Stachowski
0.0
0.0
LB
LB/265
38.70
39
28
Jerzy Musielak
Tadeusz Telicki
0.5
0.0
LB
LB/265
37.84
40
31
Jarosław Michalski
Dariusz Pawlak
1.5
1.5
WP
WP/254
34.89
Statystyka ośrodków...