Turniej na impy (cav.)

Czwartek, 13 lipca 2017

Wyniki z 3 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 17: Z. Tomyślak - R. Wojciechowski, 0.0, NZ/WP, WP/247

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapisIMP
118: H. Duszyński - M. Masłowski, 6.0, WP 4NS 2 NTE D6-1 100-0.79
118: H. Duszyński - M. Masłowski, 6.0, WP 5NS 3 NTE H7-3 15010.71
118: H. Duszyński - M. Masłowski, 6.0, WP 6NS 2 HW S3+2 170-5.07
320: M. Woźniak - M. Zimpel, 10.5, WP 16EW 2 HS CA+2 1700.07
320: M. Woźniak - M. Zimpel, 10.5, WP 17EW 4 DS S4+1 150-2.57
320: M. Woźniak - M. Zimpel, 10.5, WP 18EW 3 NTS C5+2 660-5.07
415: Z. Danielewicz - T. Piotrowski, 0.0, NZ 19NS 4 HN CJ-1 50-5.00
415: Z. Danielewicz - T. Piotrowski, 0.0, NZ 20NS 2 DS CJ+2 1302.71
415: Z. Danielewicz - T. Piotrowski, 0.0, NZ 21NS 4 HW D4-2 1005.43
516: M. Zielonacka - P. Czarnecki, 3.5, WP 13EW 2 SS D3+3 2008.00
516: M. Zielonacka - P. Czarnecki, 3.5, WP 14EW 3 NTN S5-1 50-0.36
516: M. Zielonacka - P. Czarnecki, 3.5, WP 15EW 1 NTS H10+1 1200.79
622: O. Rodziewicz-Bielewicz - E. Rodziewicz-Bielewicz, 16.0, WP 1NS 2 NTW S7+1 150-1.93
622: O. Rodziewicz-Bielewicz - E. Rodziewicz-Bielewicz, 16.0, WP 2NS 3 NTE S3-1 500.43
622: O. Rodziewicz-Bielewicz - E. Rodziewicz-Bielewicz, 16.0, WP 3NS 4 SN CQ= 4201.46
721: A. Peszke - L. Gapińska, 5.5, WP 22EW 3 NTN C2+2 460-1.29
721: A. Peszke - L. Gapińska, 5.5, WP 23EW 2 HE DK+1 1400.79
721: A. Peszke - L. Gapińska, 5.5, WP 24EW 3 NTW HQ+2 460-1.14
824: J. Nowak - J. Wilczek, 5.0, WP 7EW 3 HS CA= 1403.29
824: J. Nowak - J. Wilczek, 5.0, WP 8EW 2 HN S6+2 170-1.29
824: J. Nowak - J. Wilczek, 5.0, WP 9EW 3 NTS HK-1 504.07
923: M. Bonawenturczak - R. Ciesielski, 4.0, WP 25NS 4 HE C2+2 6800.14
923: M. Bonawenturczak - R. Ciesielski, 4.0, WP 26NS 2 SE CA-2 200-4.43
923: M. Bonawenturczak - R. Ciesielski, 4.0, WP 27NS 6 SS C10+1 1010-2.64
 +/-3.60
 WYNIK9.92
 MIEJSCE12