Turniej na maksy

Wtorek, 11 lipca 2017

Wyniki z 5 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 22: B. Piasecki - J. Kozłowski, 14.0, MP, MP/45

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
127: P. Polek - P. Tekiela, 1.5, MP 9NS 2 NTN C5= 12067.28
127: P. Polek - P. Tekiela, 1.5, MP 10NS 2 SE H2= 11067.28
127: P. Polek - P. Tekiela, 1.5, MP 11NS 1 SN D4-2 10040.40
127: P. Polek - P. Tekiela, 1.5, MP 12NS 3 HE SQ= 14069.20
226: L. Margasiński - J. Zając, 12.5, MP 1EW 3 HE D5+1 17069.20
226: L. Margasiński - J. Zając, 12.5, MP 2EW 5 SN CA= 65028.88
226: L. Margasiński - J. Zając, 12.5, MP 3EW 3 NTN S8-1 5087.04
226: L. Margasiński - J. Zając, 12.5, MP 4EW 5 NTS SJ-2 20096.30
228: J. Kowalik - A. Waśko, 8.0, MP 5EW 3 SN D3= 14038.48
228: J. Kowalik - A. Waśko, 8.0, MP 6EW 3 NTN SJ+1 43030.80
228: J. Kowalik - A. Waśko, 8.0, MP 7EW 1 NTE SQ-1 10034.64
228: J. Kowalik - A. Waśko, 8.0, MP 8EW 4 SE SJ+2 48082.65
224: W. Owca - M. Glibowski, 3.5, MP 17EW 4 SxN C4-3 50096.09
224: W. Owca - M. Glibowski, 3.5, MP 18EW 2 SE C5= 11057.68
224: W. Owca - M. Glibowski, 3.5, MP 19EW 3 NTS S5= 4007.75
224: W. Owca - M. Glibowski, 3.5, MP 20EW 3 NTE S4+1 63090.33
321: R. Woliński - S. Waśko, 21.0, MP 21NS 3 NTN S4+3 69030.80
321: R. Woliński - S. Waśko, 21.0, MP 22NS 5 HxE H5-2 50076.89
321: R. Woliński - S. Waśko, 21.0, MP 23NS 3 HE S6= 14030.80
321: R. Woliński - S. Waśko, 21.0, MP 24NS 4 HN S4= 42063.44
323: J. Kłusek - R. Maceluch, 16.0, MP 25EW 4 HN C8+1 45011.59
323: J. Kłusek - R. Maceluch, 16.0, MP 26EW 1 NTE C5+1 12042.32
323: J. Kłusek - R. Maceluch, 16.0, MP 27EW 3 NTxE C5-2 3006.34
323: J. Kłusek - R. Maceluch, 16.0, MP 28EW 3 SxN H5-1 20088.89
425: M. Czub-Gołaszewska - P. Turczynowicz, 5.0, MP 13NS 1 NTN H4+1 12030.80
425: M. Czub-Gołaszewska - P. Turczynowicz, 5.0, MP 14NS 3 NTN HJ= 40063.44
425: M. Czub-Gołaszewska - P. Turczynowicz, 5.0, MP 15NS 3 SE CJ= 14038.48
425: M. Czub-Gołaszewska - P. Turczynowicz, 5.0, MP 16NS 2 NTE DA+1 15034.64
 +/-
 WYNIK52.94
 MIEJSCE20