Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 10 lipca 2017

Wyniki z 47 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 60: P. Patreuha - Z. Patreuha, 7.0, DS, DS/72

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
151: M. Drecki - T. Kowalik, 12.0, DS 3NS 4 SW CK-1 10069.77
151: M. Drecki - T. Kowalik, 12.0, DS 4NS 3 DE S4+1 13034.11
250: J. Kozioł - E. Sokolińska, 2.5, DS 17NS 3 NTN D6+1 43095.72
250: J. Kozioł - E. Sokolińska, 2.5, DS 18NS 2 HS C5= 11076.72
357: A. Suder - R. Suder, 5.0, DS 13EW 6 HS CQ-2 20098.35
357: A. Suder - R. Suder, 5.0, DS 14EW 3 NTS H4+2 46010.53
453: W. Maciejewski - R. Surowiak, 7.0, MP/DS 11NS 4 HN DJ+2 48091.06
453: W. Maciejewski - R. Surowiak, 7.0, MP/DS 12NS 5 D xS CK-1 20045.30
556: M. Kwaśniak - T. Łowicki, 2.5, NZ/DS 15NS 2 SN HK+1 14078.12
556: M. Kwaśniak - T. Łowicki, 2.5, NZ/DS 16NS 3 NTS HK+3 49073.85
648: S. Horochowski - I. Ślęzak, 1.5, DS 19NS 3 NTS DA+2 46058.85
648: S. Horochowski - I. Ślęzak, 1.5, DS 20NS 3 NTE H5+2 66064.59
759: M. Kupnicki - J. Patreuha, 20.0, WP/DS 29NS 3 HS S9= 14044.74
759: M. Kupnicki - J. Patreuha, 20.0, WP/DS 30NS 3 NTW D6+2 46015.56
861: B. Nowakowski - E. Lis, 5.0, DS 1EW 2 DN S3-2 10074.00
861: B. Nowakowski - E. Lis, 5.0, DS 2EW 2 CS HJ+1 11090.50
949: K. Wójcik - J. Gdeczyk, 8.0, DS 23EW 4 DN SA+1 15052.95
949: K. Wójcik - J. Gdeczyk, 8.0, DS 24EW 3 C xN D2-1 10078.71
1054: A. Wyrzykowski - E. Swendrowski, 3.0, DS 21EW 2 NTS D8-1 10096.39
1054: A. Wyrzykowski - E. Swendrowski, 3.0, DS 22EW 3 NTW HJ-1 10045.08
1152: D. Kwintkiewicz - S. Zimniak, 7.5, DS 25EW 4 SN C4-1 5088.65
1152: D. Kwintkiewicz - S. Zimniak, 7.5, DS 26EW 4 HS CQ+1 65046.55
1255: J. Molenda - A. Winkler, 18.0, DS 7EW 2 SN HJ+2 17032.51
1255: J. Molenda - A. Winkler, 18.0, DS 8EW 2 HN D3+2 17033.50
1358: R. Makuch - B. Tabisz, 8.0, DS 5EW 3 NTS H10-4 40098.34
1358: R. Makuch - B. Tabisz, 8.0, DS 6EW 6 NTE C3-1 10030.57
1547: W. Siuda - G. Bajek, 23.0, DS 9NS 5 CN HK= 40059.30
1547: W. Siuda - G. Bajek, 23.0, DS 10NS 3 NTS C10+1 63093.73
 +/-
 WYNIK63.50
 MIEJSCE14