Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 10 lipca 2017

Wyniki z 47 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 595: J. Roszak - P. Hauser, 18.0, WP, WP/247

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1592: Z. Banecki - P. Biderman, 7.0, WP 25EW 4 HS HJ+1 45015.46
1592: Z. Banecki - P. Biderman, 7.0, WP 26EW 4 HS CQ+1 65046.55
1592: Z. Banecki - P. Biderman, 7.0, WP 27EW 3 NTE S4= 40058.25
2594: K. Janecki - M. Anioła, 2.0, WP 31EW 1 NTS S10+1 12064.51
2594: K. Janecki - M. Anioła, 2.0, WP 32EW 2 DN C3= 9070.52
2594: K. Janecki - M. Anioła, 2.0, WP 33EW 3 NTE CA-2 10032.71
3596: K. Mońko - W. Szczepaniak, 9.0, WP 4EW 2 SW S6+2 17087.08
3596: K. Mońko - W. Szczepaniak, 9.0, WP 5EW 4 NTS H10-4 40098.34
3596: K. Mońko - W. Szczepaniak, 9.0, WP 6EW 6 HE HJ= 143084.88
4577: S. Masternak - J. Nowak, 16.0, WP 10EW 3 DS C10+1 13045.21
4577: S. Masternak - J. Nowak, 16.0, WP 11EW 4 HN DJ= 42061.42
4577: S. Masternak - J. Nowak, 16.0, WP 12EW 5 CW H4= 40076.51
5579: L. Gapińska - M. Gapiński, 3.0, WP 16EW 3 NTS HK+2 46043.75
5579: L. Gapińska - M. Gapiński, 3.0, WP 17EW 3 NTN D4-1 5068.42
5579: L. Gapińska - M. Gapiński, 3.0, WP 18EW 3 SE SJ+1 17089.02
6581: A. Minta - W. Rakowski, 0.5, WP 22EW 3 NTE H7-1 10045.08
6581: A. Minta - W. Rakowski, 0.5, WP 23EW 5 HE CA-1 10064.92
6581: A. Minta - W. Rakowski, 0.5, WP 24EW 3 SW HA-1 5064.52
7583: A. Peszke - Z. Przybylczak, 8.0, WP 28EW 2 HE D7-2 10053.96
7583: A. Peszke - Z. Przybylczak, 8.0, WP 29EW 2 NTN D2-1 10084.21
7583: A. Peszke - Z. Przybylczak, 8.0, WP 30EW 3 NTW D6+1 43067.22
8585: J. Nowak - J. Wilczek, 5.0, WP 1NS 2 CS HA+1 11083.50
8585: J. Nowak - J. Wilczek, 5.0, WP 2NS 4 SN S10= 62054.83
8585: J. Nowak - J. Wilczek, 5.0, WP 3NS 4 SW CK-1 10069.77
9587: A. Stefanowska - J. Kamiński, 5.5, WP 7NS 2 SN HJ+1 14052.81
9587: A. Stefanowska - J. Kamiński, 5.5, WP 8NS 4 HS DA-1 508.42
9587: A. Stefanowska - J. Kamiński, 5.5, WP 9NS 6 DN D10-1 509.97
10589: A. Kędzierski - G. Proniewicz, 7.5, WP 13NS 3 NTN D5+2 66053.45
10589: A. Kędzierski - G. Proniewicz, 7.5, WP 14NS 3 NTS SA+1 43072.20
10589: A. Kędzierski - G. Proniewicz, 7.5, WP 15NS 4 C xW SA-1 10047.70
 +/-
 WYNIK59.17
 MIEJSCE56