Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 10 lipca 2017

Wyniki z 47 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 588: M. Sosiński - B. Świątek, 19.0, WP, WP/247

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1587: A. Stefanowska - J. Kamiński, 5.5, WP 16EW 3 NTS HK+2 46043.75
1587: A. Stefanowska - J. Kamiński, 5.5, WP 17EW 3 NTN HJ-2 10086.84
1587: A. Stefanowska - J. Kamiński, 5.5, WP 18EW 3 SE HQ= 14079.51
2589: A. Kędzierski - G. Proniewicz, 7.5, WP 22EW 1 NTE S6+1 12071.97
2589: A. Kędzierski - G. Proniewicz, 7.5, WP 23EW 5 H xW CK-1 20041.15
2589: A. Kędzierski - G. Proniewicz, 7.5, WP 24EW 2 SW HK+1 14087.62
3591: W. Kaniewski - P. Siwak, 6.0, WP 28EW 2 SS HJ= 11040.59
3591: W. Kaniewski - P. Siwak, 6.0, WP 29EW 3 SE DJ-1 10073.03
3591: W. Kaniewski - P. Siwak, 6.0, WP 30EW 3 NTW HQ= 40041.23
4592: Z. Banecki - P. Biderman, 7.0, WP 1EW 2 HE D9-2 10026.17
4592: Z. Banecki - P. Biderman, 7.0, WP 2EW 4 SS C4+1 65016.17
4592: Z. Banecki - P. Biderman, 7.0, WP 3EW 3 SW S7+2 20056.15
5594: K. Janecki - M. Anioła, 2.0, WP 7EW 3 CS DK-2 20087.13
5594: K. Janecki - M. Anioła, 2.0, WP 8EW 3 HN C7= 14063.04
5594: K. Janecki - M. Anioła, 2.0, WP 9EW 5 C xN HK= 5509.97
6596: K. Mońko - W. Szczepaniak, 9.0, WP 13EW 3 NTN C9+1 63073.19
6596: K. Mońko - W. Szczepaniak, 9.0, WP 14EW 3 NTS H4+1 43027.80
6596: K. Mońko - W. Szczepaniak, 9.0, WP 15EW 2 SN HK= 11044.57
7577: S. Masternak - J. Nowak, 16.0, WP 19EW 3 NTS D7+2 46041.15
7577: S. Masternak - J. Nowak, 16.0, WP 20EW 3 NTW S4+1 63012.13
7577: S. Masternak - J. Nowak, 16.0, WP 21EW 1 NTW S9-2 10087.05
8579: L. Gapińska - M. Gapiński, 3.0, WP 25NS 4 HN C4= 42048.36
8579: L. Gapińska - M. Gapiński, 3.0, WP 26NS 4 HS CK+1 65053.45
8579: L. Gapińska - M. Gapiński, 3.0, WP 27NS 3 NTE S5-1 5078.71
9581: A. Minta - W. Rakowski, 0.5, WP 31NS 3 NTS S5= 60074.46
9581: A. Minta - W. Rakowski, 0.5, WP 32NS 3 NTN SA= 40088.76
9581: A. Minta - W. Rakowski, 0.5, WP 33NS 2 HW C9-2 10067.29
10583: A. Peszke - Z. Przybylczak, 8.0, WP 4NS 4 DE C9-1 10069.54
10583: A. Peszke - Z. Przybylczak, 8.0, WP 5NS 6 DS SA-2 2009.27
10583: A. Peszke - Z. Przybylczak, 8.0, WP 6NS 4 HE HJ+2 68032.89
 +/-
 WYNIK54.43
 MIEJSCE151