Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 10 lipca 2017

Wyniki z 47 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 586: S. Piechocki - E. Rodziewicz-Bielewicz, 14.0, LB/WP, WP/247

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1585: J. Nowak - J. Wilczek, 5.0, WP 13EW 3 NTS CQ+2 66046.55
1585: J. Nowak - J. Wilczek, 5.0, WP 14EW 6 CS SK-2 10082.89
1585: J. Nowak - J. Wilczek, 5.0, WP 15EW 3 CW SA+1 13091.61
2587: A. Stefanowska - J. Kamiński, 5.5, WP 19EW 3 NTS D9+2 46041.15
2587: A. Stefanowska - J. Kamiński, 5.5, WP 20EW 6 DW H10= 137097.21
2587: A. Stefanowska - J. Kamiński, 5.5, WP 21EW 2 NTW C10-3 15050.66
3589: A. Kędzierski - G. Proniewicz, 7.5, WP 25EW 3 NTS D5+2 4602.14
3589: A. Kędzierski - G. Proniewicz, 7.5, WP 26EW 5 H xS C6= 8502.30
3589: A. Kędzierski - G. Proniewicz, 7.5, WP 27EW 3 NTE S5-1 5021.29
4591: W. Kaniewski - P. Siwak, 6.0, WP 31EW 1 NTS S10+2 15051.66
4591: W. Kaniewski - P. Siwak, 6.0, WP 32EW 3 NTS S8= 40011.24
4591: W. Kaniewski - P. Siwak, 6.0, WP 33EW 3 S xN HA-3 50097.82
5592: Z. Banecki - P. Biderman, 7.0, WP 4EW 2 DE C9+2 13065.89
5592: Z. Banecki - P. Biderman, 7.0, WP 5EW 4 SW DK-2 10061.42
5592: Z. Banecki - P. Biderman, 7.0, WP 6EW 4 C xE S10+1 91070.43
6594: K. Janecki - M. Anioła, 2.0, WP 10EW 3 DS C10-1 10075.25
6594: K. Janecki - M. Anioła, 2.0, WP 11EW 4 HN DJ= 42061.42
6594: K. Janecki - M. Anioła, 2.0, WP 12EW 3 NTE DA-4 20020.64
7596: K. Mońko - W. Szczepaniak, 9.0, WP 16EW 3 H xW CA-1 20073.85
7596: K. Mońko - W. Szczepaniak, 9.0, WP 17EW 3 NTN D4= 40025.00
7596: K. Mońko - W. Szczepaniak, 9.0, WP 18EW 3 SW HA= 14079.51
8577: S. Masternak - J. Nowak, 16.0, WP 22NS 4 SE H8-3 30089.67
8577: S. Masternak - J. Nowak, 16.0, WP 23NS 4 HW DA-1 10035.08
8577: S. Masternak - J. Nowak, 16.0, WP 24NS 3 NTW C8-2 10066.01
9579: L. Gapińska - M. Gapiński, 3.0, WP 28NS 2 HE C8-1 5031.52
9579: L. Gapińska - M. Gapiński, 3.0, WP 29NS 3 HS S7= 14044.74
9579: L. Gapińska - M. Gapiński, 3.0, WP 30NS 3 HS SA-2 10089.40
10581: A. Minta - W. Rakowski, 0.5, WP 1NS 3 DN HK-3 1505.84
10581: A. Minta - W. Rakowski, 0.5, WP 2NS 3 NTS H9+2 66095.83
10581: A. Minta - W. Rakowski, 0.5, WP 3NS 4 CS SA= 13077.91
 +/-
 WYNIK55.53
 MIEJSCE125