Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 10 lipca 2017

Wyniki z 47 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 54: A. Wyrzykowski - E. Swendrowski, 3.0, DS, DS/72

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
153: W. Maciejewski - R. Surowiak, 7.0, MP/DS 17NS 3 NTS H5-2 10013.16
153: W. Maciejewski - R. Surowiak, 7.0, MP/DS 18NS 3 SW HA+1 17010.98
255: J. Molenda - A. Winkler, 18.0, DS 19EW 3 NTN D7+2 46041.15
255: J. Molenda - A. Winkler, 18.0, DS 20EW 3 NTW H10+3 69075.74
358: R. Makuch - B. Tabisz, 8.0, DS 11EW 3 NTN C2= 40076.99
358: R. Makuch - B. Tabisz, 8.0, DS 12EW 5 CW C2= 40076.51
448: S. Horochowski - I. Ślęzak, 1.5, DS 9EW 4 HW CA-2 20060.63
448: S. Horochowski - I. Ślęzak, 1.5, DS 10EW 4 SS H8-2 20092.24
561: B. Nowakowski - E. Lis, 5.0, DS 13EW 3 NTN D2+1 63073.19
561: B. Nowakowski - E. Lis, 5.0, DS 14EW 5 CS SK-1 5069.74
649: K. Wójcik - J. Gdeczyk, 8.0, DS 25EW 4 HS D9+1 45015.46
649: K. Wójcik - J. Gdeczyk, 8.0, DS 26EW 4 HS CQ= 62085.85
752: D. Kwintkiewicz - S. Zimniak, 7.5, DS 23EW 6 D xS HA-1 20082.95
752: D. Kwintkiewicz - S. Zimniak, 7.5, DS 24EW 3 NTW C8-2 10033.99
956: M. Kwaśniak - T. Łowicki, 2.5, NZ/DS 27NS 2 NTE S5+3 21051.98
956: M. Kwaśniak - T. Łowicki, 2.5, NZ/DS 28NS 3 SS HJ-2 2005.12
1060: P. Patreuha - Z. Patreuha, 7.0, DS 21NS 2 NTS D8-1 1003.61
1060: P. Patreuha - Z. Patreuha, 7.0, DS 22NS 3 NTW HJ-1 10054.92
1159: M. Kupnicki - J. Patreuha, 20.0, WP/DS 5NS 4 S xW DK-2 30050.83
1159: M. Kupnicki - J. Patreuha, 20.0, WP/DS 6NS 6 HE C9= 143015.12
1251: M. Drecki - T. Kowalik, 12.0, DS 1EW 3 DN HK-3 15094.16
1251: M. Drecki - T. Kowalik, 12.0, DS 2EW 4 SN D4= 62045.17
1347: W. Siuda - G. Bajek, 23.0, DS 29NS 3 SE D5-3 30090.13
1347: W. Siuda - G. Bajek, 23.0, DS 30NS 2 C xN D5-3 5003.98
1450: J. Kozioł - E. Sokolińska, 2.5, DS 3NS 4 CS SA= 13077.91
1450: J. Kozioł - E. Sokolińska, 2.5, DS 4NS 4 SW HK-4 40096.19
1557: A. Suder - R. Suder, 5.0, DS 7NS 3 HW CA-2 20081.19
1557: A. Suder - R. Suder, 5.0, DS 8NS 4 CW DJ-1 5014.36
 +/-
 WYNIK53.33
 MIEJSCE187