Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 10 lipca 2017

Wyniki z 47 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 509: A. Gudecka - J. Biała, 4.0, WM, WM/122

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
2496: W. Skowroński - T. Lubecki, 7.0, WM/NZ EW 4 HS D9= 42051.64
2496: W. Skowroński - T. Lubecki, 7.0, WM/NZ EW 4 HS CQ+1 65046.55
2496: W. Skowroński - T. Lubecki, 7.0, WM/NZ EW 4 HW C4= 42070.30
3495: L. Jaskowiak - W. Krzemieński, 24.0, WM EW 3 NTS ST+2 6600.67
3495: L. Jaskowiak - W. Krzemieński, 24.0, WM EW 3 DN C9+1 13035.90
3495: L. Jaskowiak - W. Krzemieński, 24.0, WM EW 2 SN DA-2 10078.60
4494: M. Roesler - E. Reczuga, 18.0, WM EW 3 NTE S4+1 63096.36
4494: M. Roesler - E. Reczuga, 18.0, WM EW 6 DS SA-1 10075.50
4494: M. Roesler - E. Reczuga, 18.0, WM EW 6 SE HJ-2 2008.64
5493: R. Piotrowicz - T. Dąbrowski, 1.5, WM EW 3 NTS H2= 60016.83
5493: R. Piotrowicz - T. Dąbrowski, 1.5, WM EW 3 NTS DJ+2 46018.71
5493: R. Piotrowicz - T. Dąbrowski, 1.5, WM EW 4 HxE DA-4 8003.53
6491: G. Probola - J. Rogowski, 29.0, WM EW 3 NTS HK+2 46043.75
6491: G. Probola - J. Rogowski, 29.0, WM EW 3 NTN D4= 40025.00
6491: G. Probola - J. Rogowski, 29.0, WM EW 4 HS SA-1 10061.31
7492: L. Grabski - B. Pszczoła, 18.0, WM EW 3 NTE S8-2 20021.31
7492: L. Grabski - B. Pszczoła, 18.0, WM EW 6 DxN SA-1 20082.95
7492: L. Grabski - B. Pszczoła, 18.0, WM EW 3 SW C9= 14087.62
8501: L. Januszko - C. Wojniusz, 6.5, WM NS 3 NTN H7-2 2005.12
8501: L. Januszko - C. Wojniusz, 6.5, WM NS 3 SE HA+1 1704.77
8501: L. Januszko - C. Wojniusz, 6.5, WM NS 3 NTE C5+2 46015.56
9500: T. Grochowski - T. Krajewski, 6.0, WM NS 3 NTS HA-1 5044.33
9500: T. Grochowski - T. Krajewski, 6.0, WM NS 4 SN D4= 62054.83
9500: T. Grochowski - T. Krajewski, 6.0, WM NS 4 SW HA-1 10069.77
10499: H. Bałtronowicz - J. Warda, 3.0, WM NS 3 NTS DK= 60091.58
10499: H. Bałtronowicz - J. Warda, 3.0, WM NS 4 HxN CT= 59098.18
10499: H. Bałtronowicz - J. Warda, 3.0, WM NS 5 DN SQ+1 42079.40
11498: J. Bludau - F. Bieńkowski, 9.0, WM NS 4 HS CQ+1 65039.64
11498: J. Bludau - F. Bieńkowski, 9.0, WM NS 5 CS SA-1 5030.26
11498: J. Bludau - F. Bieńkowski, 9.0, WM NS 3 CW SA= 11014.64
 +/-
 WYNIK45.78
 MIEJSCE473