Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 10 lipca 2017

Wyniki z 47 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 504: H. Podlecka - B. Pietruszka, 3.0, WM, WM/122

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
2514: A. Bocheński - E. Tutaj, 16.0, WM EW 4 HS CQ= 62079.11
2514: A. Bocheński - E. Tutaj, 16.0, WM EW 3 NTS D8+1 43027.80
2514: A. Bocheński - E. Tutaj, 16.0, WM EW 3 CW SA-1 5059.87
3512: M. Cichocki - A. Tutaj, 24.0, WM EW 3 NTS D2+2 46041.15
3512: M. Cichocki - A. Tutaj, 24.0, WM EW 3 NTE H5= 6007.38
3512: M. Cichocki - A. Tutaj, 24.0, WM EW 2 HN DA+2 17038.20
4501: L. Januszko - C. Wojniusz, 6.5, WM EW 5 HS DT-1 5088.65
4501: L. Januszko - C. Wojniusz, 6.5, WM EW 4 HS CQ+1 65046.55
4501: L. Januszko - C. Wojniusz, 6.5, WM EW 3 NTE S5-1 5021.29
5500: T. Grochowski - T. Krajewski, 6.0, WM EW 3 NTS S9-1 10090.63
5500: T. Grochowski - T. Krajewski, 6.0, WM EW 2 HW DA-2 20018.91
5500: T. Grochowski - T. Krajewski, 6.0, WM EW 3 CS SA-1 5070.28
6499: H. Bałtronowicz - J. Warda, 3.0, WM EW 3 HN DK= 14021.86
6499: H. Bałtronowicz - J. Warda, 3.0, WM EW 4 CS DJ-1 10075.50
6499: H. Bałtronowicz - J. Warda, 3.0, WM EW 6 SE HJ= 143084.88
7498: J. Bludau - F. Bieńkowski, 9.0, WM EW 3 HxE SJ-3 8000.99
7498: J. Bludau - F. Bieńkowski, 9.0, WM EW 4 HS DJ+2 4808.94
7498: J. Bludau - F. Bieńkowski, 9.0, WM EW 4 CxW D7+1 61098.82
8497: K. Michalczyk - M. Zomkowski, 23.0, WM NS 3 NTS HK+2 46056.25
8497: K. Michalczyk - M. Zomkowski, 23.0, WM NS 3 NTN D6= 40075.00
8497: K. Michalczyk - M. Zomkowski, 23.0, WM NS 3 SW HA= 14020.49
9496: W. Skowroński - T. Lubecki, 7.0, WM/NZ NS 4 SxE HT-1 20078.69
9496: W. Skowroński - T. Lubecki, 7.0, WM/NZ NS 5 HW DA-1 10035.08
9496: W. Skowroński - T. Lubecki, 7.0, WM/NZ NS 3 NTW C7= 4003.80
10491: G. Probola - J. Rogowski, 29.0, WM NS 2 SS HJ-1 10019.14
10491: G. Probola - J. Rogowski, 29.0, WM NS 4 HxS S9-1 2002.14
10491: G. Probola - J. Rogowski, 29.0, WM NS 3 NTE C2+1 43032.78
11492: L. Grabski - B. Pszczoła, 18.0, WM NS 2 SE D9+1 1409.34
11492: L. Grabski - B. Pszczoła, 18.0, WM NS 3 CS H9+2 15026.17
11492: L. Grabski - B. Pszczoła, 18.0, WM NS 3 DxN SJ-3 50037.38
 +/-
 WYNIK42.57
 MIEJSCE551